Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja Biała Bycz we VAGonie B5 + małe B6 DTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Klubowiczów!!!

AUDI A4 b5

1.9 TDI 81KW / 110PS

98'

Po zakupie:

ZJQar.jpg

To co do tej pory zostało zmienione:

*podłokietnik ori b5 :good:

*podświetlenie klamek wew :good:

*gryyl czarny mat :good:

*wahacze, końcówki i inne pierdoły LEM - na bieżąco :good:

*lusterko zew.od anglika :good:

*zmiana kierunkowskazów na białe diody :good:

*zawieszenie gwintowane :good::banan2::good:

MvrSA.jpg

i później długo długo nic...... :kox:

2012

Nastąpił przełom i wpadły lampiszony Valeło, nowy gwincior FK, poduszki pod skrzynią i oczywiście wymiany typu olej filtry itd itp. -książkowo/wzorowo....

20110417215.jpg P4140791.jpg

2013

Felunek 17"

Gwincior H&R

Halo wyrezane poliftowe

Wpadły skórki od esy (zdjęć jeszcze nie mam)

Elektryka szyb na tył (narazie wypuszczone kable)

komplet rozrządu + szklanki (ina)+ pompa wody oleje itd

poduszki pod silnikiem

P4210826.jpg P5231398.jpg P6081916.jpg P7272488.jpg

Plany:

relingi -leżą w garażu i się zastanawiam czy montować...

podsufitka w czerni (już w projekcie :kox:)

dekory (jeszcze się zastanawiam jek je udekorować)

18" na 2014

żółte halo :eusathink:

ciemne lampy :eusathink:

programix :eusathink:

GALERIANKi.... :naughty:

7j9VA.jpg P6041767.jpg P6081969.jpg P6081947.jpg P6092023.jpg P6051845.jpg P6081904.jpg

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,

Dodatkowo jakiś czas temu nabyłem takie cudo.....

AUDI A4 b6 DTM !!! (12v) :polew:

7pswi.jpg aJek9.jpg qRR3J.jpg MykY0.jpg

7rjL0.jpg MxZvJ.jpg MzEgJ.jpg

to było by na tyle... :thankyou2:

Pozdrawiam i życzę Wszystkim BEZAWARYJNEJ SZEROKOŚCI !!!

Opublikowano

ładny kolorek :good:

na temat modyfikacji 110KM jest wiele bdb dobry klekot do przeróbek i za nie wielkie pieniądze można zrobić 160KM

wywalisz KAT jak zacznie turbina padać :cool1: więc się przekonasz że to ustroistwo może napaskudzić

Dawaj wiecej fotek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

turbinka ładnie gwiżdże podejrzewam ze jest po regeneracji chyba ze już kat jest off.... :mysli:

jeżeli chodzi o mody mechaniczne to muszę trochę poczytać i zobaczyć co chłopaki wymyślają dla poprawy dynamiki i wydajności auta... :rolleyes:

fotki powrzucam w najbliższym czasie

Opublikowano

Fajna biała parówa :kox: Dobrą koncepcje obierasz z tym black/white :good: zobacz sobie do tego wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_koncepcja_na_pomalowanie_audi-t94029.0.html tu jest dużo zdjęć białych :audi:

A co do modów mechanicznych to juz masz droge przetartą :naughty:

Opublikowano

taka sama parowka jak moja :decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

no ładna ładna, a jak masz zamiar usunąć kata to powiem ci jednym słowem wyje*b :evil: go :] a zobaczysz jaki jest efekt :evil::good:

Opublikowano

kolego dawaj czarne jakieś 18' + czarna szybka i samochodzik już bardzo ładnie wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dzięki blant88... no będę musiał pogrzebać w tej puszce...

pablo_ua4 jak narazie zawieszka pociągnęła po kieszeni ale już nie długo będzie 18" + rancik typu bbs /w sumie to już czeka tylko muszę sie pozbyć obecnych... także środek bede miał zamiar wymalować... chyba że zmiana planów bo się jeszcze zastanawiam nad 18" od s4 czy s-line (~9 wąskich ramion) i wtedy je na biało.... :mysli:

na weekend jade dymić szyby folią :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Kolejny B5 Batt... :good:

Jak Kowi już pisał - mody mechaniczne (chyba wszystkie możliwe) masz już opisane (nie jeden raz) na forum...

tylko zbierać szmal i montować...

Visual... :mysli: zawsze jest kwestia gustu.

Ponieważ masz Avant'a można by się kierować w stronę S4 :kox: lub RS4 :evil:

(tylko proszę cię nie zakładaj chlapaczy)

Ja jako sedan-owner nie będę ci podsuwał żadnych pomysłów... :decayed:

Czytaj forum, pytaj o zdanie i ciesz się swoja :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.