Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 95'] Wysokie spalanie i kod 00561


Artur_Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Problemow z odpaleniem nie ma, silnik pracuje rowno, czasem szarpnie delikatnie na postoju. Mnie tez sie wydaje ze muli, szczegolnie przy 4000 obr. Wymienie Halla i zobacze czy pomoze. Dzieki za rady.[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 15:07 _________________________________________________Mam jeszcze pytanie: da się czujnik wymienić samemu??[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 09:52 _________________________________________________Dzwonilem wlasnie do mechanika-elektryka i mi powiedzial, ze na postoju VAG zawsze bedzie pokazywal blad czujnika Halla. Co Wy na to??? Podlacze lapa i sie przejade, zobacze co pokaze wtedy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Dzwonilem wlasnie do mechanika-elektryka i mi powiedzial, ze na postoju VAG zawsze bedzie pokazywal blad czujnika Halla

???? :rolleyes:

eeeee, że co? Pan specjalista chyba nie wie co mówi... . Przecież to kretyńskie i nielogiczne stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

A wiecie moze jak taki blad moze wplywac na zachowanie sie samochodu??

błąd nie wpływa na nic ;] co innego walnięty czujnik. Możesz mieć poważne problemy z odpaleniem, może rzucać trochę budą na jałowym. Jeśli odpala ci bez problemu to nie przejmuj się błędem. Jeśli czujnik by padł na amen to byś w ogóle samochodu nie mógł odpalić. Jeśli masz kasę to wymieniaj.

A co do tego co powiedział mechanik to zależy od tego z jakiej strony na to patrzeć. Ja zrozumiałem tak, że stwierdził, że na postoju zawsze wywala ten błąd i to normalne. To jest oczywiście bzdurą. Faktem jest, że błąd halla powinien skasować się sam po odpaleniu. Jeśli o to mu chodziło to miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik powiedzial wlasnie ze na postoju wywala blad zawsze a po odpaleniu powinien sie skasowac. Hmm, samochod odpala bez problemu, czasem szarpnie delikatnie na postoju, wiec mysle ze na razie dam sobie spokoj z wymiana. Dzieki Kaziu. Mysle ze to rozwiazuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

nie ma sprawy :wink:

tylko miej na oku ten czujnik bo kiedyś może cię zastać przykra niespodzianka jak z rana będziesz próbował odpalić samochód.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...