Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM SERDECZNIE

PROSZE O POMOC

KOZYSTAJAC Z TEGO LINKU

http://www.a4-klub.pl/smf/all_gdzie_wejsc_w_vag_zeby_drzwi_blokowaly_sie_po_ruszeniu_auta-t7794.0.html

ZAMIESZAłEM COS W CENTRALNYM

MIANOWICIE CENTRALNY DZIAłA ALE TYLKO PO WłOZENIU KLUCZYKA DO ZAMKA LECZ NIE DZIAłA Z PILOTA DODATKOWO DO TEGO OSWIETLENIE WNETRZA NIE DZIALA NAWET TO NA NOGI I MIGACZE PRZY ZAMYKANIU I OTWIERANIU TEZ NIC

W VAG U 35 CENTRAL....ZMIENILEM WARTOSC 5 CYFROWEGO KODU I NIE ZAPISALEM STAREGO CZY JEST MOZLIWOSC W JAKIS SPOSOB ODTWORZENIA TEGO KODU ZEBY WSZYSTKO WROCILO DO NORMY CZY TYLKO SERWIS????????????[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 07:35_________________________________________________kanal kodowania 00001 natoniast chyba coding soft zmieniłemi teraz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Proszę nie pisać z Capsem

Opublikowano

czy ten temat nie okazal sie pomocny ?

Serwis zawsze mozna odwiedzic, lecz sprobowal bym zakodowac go na nowo korzystajac z powyzszego tutoriala.

Opublikowano
  • Autor

jest opcja ze w serwisie mi to zakoduja bo sam raczej sie juz nauczylem nie grzebac bo puzniej :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:45_________________________________________________moze ktos zna jakiegos dobrego fachure co z tym nie bedzie mial problemu????????? :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

w Olkuszu nie znam, jezeli Krakow jest odpowiedni to na ulicy Balickiej jest dobry warsztat.

Opublikowano
  • Autor

a jakis kontakt??????????

Opublikowano

Kitliński Sebastian

Autoelektromechanika

Balicka 93

30-149 Kraków

12 638 25 34

Opublikowano
  • Autor

dzieki moze jeszcze ktos ma jakis pomysl??????????

Opublikowano

Może podaj jakie masz teraz wpisane kodowanie

Opublikowano

Może podaj jakie masz teraz wpisane kodowanie

Teraz jest wpisane z podobnego a4 b5 ale nic to nie dało...

Czy gdzieś można znaleźć ten początkowy kod??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz po problemie :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________we wtorek bylem w serwisie w katowicach NOMA 2. wpieli sie i zciagneli kodowanie z niemieckiego serwera przy okazji sprawdzilem przebieg :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:31_________________________________________________wszystko ok :good: :good: :good:

Opublikowano

Ile taka przyjemność??

Opublikowano
  • Autor

nic wielkie zero!!!!!!!!!!!!

pogadamy we wtorek bo sie wybieram do katowic

:hi:

Opublikowano

nic wielkie zero!!!!!!!!!!!!

pogadamy we wtorek bo sie wybieram do katowic

:hi:

Super!! a co do ceny aż nie do wiary, że za darmo to zrobili i!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.