Misiek GP

O Misiek GP

Osiągnięcia Misiek GP

Reputacja

1. witam serdecznie moze ktos mi podpowie co mam zrobic jadac wczoraj samochodem radio nagle przestało grac samo od siebie i do tej pory nie da sie go włączyć.razem z radiem zgasł fis ta czesc ktora wyswietla radio.bezpieczniki sprawdzałem sa ok.moze jakies zabezpieczenie przed ujemna temperatura???samochod cały czas stoi przed blokiem!!! moze ktos miał taki przypadek???????? prosze o pomoc!!!!!!!! pozdro[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 10:40_________________________________________________czy ktos sie orientuje czy z tyłu radia jest bezpiecznik (audi concert)?????????
  2. nic wielkie zero!!!!!!!!!!!! pogadamy we wtorek bo sie wybieram do katowic
  3. juz po problemie :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________we wtorek bylem w serwisie w katowicach NOMA 2. wpieli sie i zciagneli kodowanie z niemieckiego serwera przy okazji sprawdzilem przebieg :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:31_________________________________________________wszystko ok :good:
  4. dzieki moze jeszcze ktos ma jakis pomysl??????????
  5. jest opcja ze w serwisie mi to zakoduja bo sam raczej sie juz nauczylem nie grzebac bo puzniej :shocked: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:45_________________________________________________moze ktos zna jakiegos dobrego fachure co z tym nie bedzie mial problemu????????? :embarrassed:
  6. WITAM SERDECZNIE PROSZE O POMOC KOZYSTAJAC Z TEGO LINKU http://www.a4-klub.pl/smf/all_gdzie_wejsc_w_vag_zeby_drzwi_blokowaly_sie_po_ruszeniu_auta-t7794.0.html ZAMIESZAłEM COS W CENTRALNYM MIANOWICIE CENTRALNY DZIAłA ALE TYLKO PO WłOZENIU KLUCZYKA DO ZAMKA LECZ NIE DZIAłA Z PILOTA DODATKOWO DO TEGO OSWIETLENIE WNETRZA NIE DZIALA NAWET TO NA NOGI I MIGACZE PRZY ZAMYKANIU I OTWIERANIU TEZ NIC W VAG U 35 CENTRAL....ZMIENILEM WARTOSC 5 CYFROWEGO KODU I NIE ZAPISALEM STAREGO CZY JEST MOZLIWOSC W JAKIS SPOSOB ODTWORZENIA TEGO KODU ZEBY WSZYSTKO WROCILO DO NORMY CZY TYLKO SERWIS????????????[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 07:35_________________________________________________kanal kodowania 00001 natoniast chyba coding soft zmieniłemi teraz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Proszę nie pisać z Capsem
  7. zachciało mi sie zeby zamki sie ryglowały a w tym samym czasie piloty centralnego przestały działac
  8. zamieszałem cos z centralnym zamkiem??? :confused4: a tak wogole to o ktorej sie zbieracie???? i jaki tam jest dokładny adres????????
  9. a mozna liczyc na wasza pomoc???????????
  10. witam wszystkich wybieram sie jutro na spot w katowicach.bede pierwszy raz wiec prosze o miłe przyjecie. do zobaczenia mam nadzieje