Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana sondy lambda


magik 18

Rekomendowane odpowiedzi

Uff pozamieniałem twój nowoczesny wpis...

Wypadałoby sprawdzić VAGiem czy nie masz błędu sondy lambda, jeżeli masz to po wymianie na nową nadal będzie i trzeba go skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama informacja o błędzie przecież nie wpływa na pracę silnika. Jeśli wymienisz sondę na nową która będzie pracować poprawnie to zapisana informacja o błędzie starej sondy nie powinna w żaden sposób wpływać na pracę nowej. To jedynie informacja dla użytkownika że takowy błąd wystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama informacja o błędzie przecież nie wpływa na pracę silnika. Jeśli wymienisz sondę na nową która będzie pracować poprawnie to zapisana informacja o błędzie starej sondy nie powinna w żaden sposób wpływać na pracę nowej. To jedynie informacja dla użytkownika że takowy błąd wystąpił.

Zgadza się. Auto wątku pytał się czy coś jeszcze ma robić a ja uważam, że jak już robić to porządnie i kompleksowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami chłopaki :)[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:25_________________________________________________siemako wymieniłe sonde choc wtyczka wyła inna do sondy przelutowałem stara i niewiem czyt ak mozna robić http://www.allegro.pl/item772273790_sonda_lambda_audi_a3_a4_a6_allroad_tt_sklep.html to jest moja kupiona sonda

błedu juz nie pokazuje i patrzyłe sonda pracuje ubogo bogato ubogo bogato i tak mam byc z tego co iwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...