Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

z góry przepraszam za ewentualne błędy, logi robiłem pierwszy, jak coś będzie źle, to poprawię:)

proszę o analizę i wskazówki. problem: lekki "świst" i odczuwalny lekki brak mocy w zakresie 1600-2400 obr. auto bez katalizatora i trochę "potraktowane" przez Rogala:)

statyczne:

000 - www.tokam.pl/091030%20logi/n000.jpg

001 - www.tokam.pl/091030%20logi/n001.jpg

004 - www.tokam.pl/091030%20logi/n004.jpg

007 - www.tokam.pl/091030%20logi/n007.jpg

013 - www.tokam.pl/091030%20logi/n013.jpg

023 - www.tokam.pl/091030%20logi/n023.jpg

bs

000 - www.tokam.pl/091030%20logi/bs000.jpg

004 - www.tokam.pl/091030%20logi/bs004.jpg

dynamiczne

001 - www.tokam.pl/091030%20logi/d001.jpg

004 - www.tokam.pl/091030%20logi/d004.jpg

008 - www.tokam.pl/091030%20logi/d008.jpg

010 - www.tokam.pl/091030%20logi/d010.jpg

011 - www.tokam.pl/091030%20logi/d011.jpg

pozdrawiam

Opublikowano

widac ze potraktowane przez Rogala

jak robiles logi na cieplym silniku to termostat nie domoga

korekcje ok

turbo sie przycina (kierownice)mniej wiecej od 2400-2800 obrotow,bo wczesniej przeladowywuje.

pozniej juz laduje ok

Opublikowano

turbo dosyc mocno przeladowywuje ...

cos przeplywomierz nisko mierzy z dolu stad odczuwalny brak moczu ...

Opublikowano

turbo dosyc mocno przeladowywuje ...

No na granicy notlaufu... :wink4:

Opublikowano

turbo dosyc mocno przeladowywuje ...

No na granicy notlaufu... :wink4:

no wlasnie... to zobacz na lmm w 010 ... :wink4: [tez nie oryginalny :decayed: ]

Opublikowano

wiem wiem... pozno jest i lekko sie zmeczylem...

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie za diagnozę, a można jeszcze o podpowiedź, od czego teraz zacząć w tej sytuacji? lmm??

Opublikowano

Od wyczyszczenia sprezarki... LMM nie jest Twoim zmartwieniem..

Opublikowano

Od wyczyszczenia sprezarki... LMM nie jest Twoim zmartwieniem..

a co z tym dolem ... ? :wink4:

turbo nie jest jeszcze takie straszne ... prawa noga powinna uratowac sytuacje ....

Opublikowano

a co z tym dolem ... ?

Nie panikowalbym - zobacz 010 :wink4:

Ciezko bedzie wywalic syf tylko przy pomocy dynamicznej jazdy. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie chciałbym tu dodać, że psj nie uprawiam, kilka razy też fura konkretnie przegoniona po obrotach. niestety bez większych efektów:(

Opublikowano

a co z tym dolem ... ?

Nie panikowalbym - zobacz 010 :wink4:

widze ze przeplyw mierzy .. ale gnoju malo ....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jest znosnie ... regulacja skacze ale powinno sie rozjezdzic ...

pompa wtryskowa cos kuleje na wysokich obrotach ...

Opublikowano
  • Autor

a może Panowie jeszcze jakaś podpowiedź nt. świstu o którym znowu wspomniałem, bo nie mogę się z nim rozprawić:) węże wyglądają na całe.

Opublikowano

u mnie był świst była moc i był delikatnie zabrudzony olejem wąż (łącznik elastyczny) i po wykręceniu i przegięciu w różne strony znalazłem małą... dziureczkę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.