Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto jest już w serii, a powód jest taki, że poprzez forum odezwał się do mnie gość, który zaproponował mi ofertę "nie do odrzucenia" za cały kit, łącznie z wydechem. Zgodziłem się, jako, że w przyszłym roku planuję zmienić auto, a nie chciałem bujać się z jego sprzedażą jak np. QRi.

Druga rzecz to w tej chwili samochód bardziej traktuję jako dupowóz, a na wiosnę jednoślad Yamaha FZ1 N. ;)

Za turbo zapłaciłem ok 2 tys z roczną gwarancją. :)

Jakbyś mogł napisz mi gdzie kupowałeś NEW TURBO :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

w 2012 mam więcej dróg bo akurat niedaleko mnie autobanki się budują :decayed:

Też już przetestowałem po NL i DE sprawdzają się idealnie. W PL zobaczę na wiosnę ;)

Jakbyś mogł napisz mi gdzie kupowałeś NEW TURBO :notworthy:

Turbo kupił znajomy mechanika w ASO za 2400zł, ale sprzedał samochód zanim zdążył zamontować i odkupiłem od niego za niecałe 2k.

Mały Update.

Zatarła mi się pompka spryskiwaczy reflektorów i okazało się, że to było przyczyną, wywalania mi bezpiecznika, bo już dogorywała. Zamontowana nowa i pryszcze piękną mgiełką.

Opublikowano

Thom jaki koszt spryskiwacza? gdzie kupiłeś... bo sam bym sobie oba sprawił tylko cena odstrasza :rolleyes:

jak mam dać 600za oba to mogę lepiej tą kaskę spożytkować :P

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam, ale chyba 100zł. Skąd ta cena 600zł? ASO?

Opublikowano

Nie pamiętam, ale chyba 100zł. Skąd ta cena 600zł? ASO?

ASO to chyba koło 500za jeden :rolleyes:

na allego szukałem kiedyś ale nie było a jak były to po 250-300pln za sztukę masakra :confused4:

100 to bym sie nie zastanawiał bo za jakieś 300układ spryskow na lampy (2spryski zbiorniczek i przewody) to brałbym od ręki tylko gdzie to znaleźć :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Seves, ale do sprysków reflektorów jest jedna pompka. :)

Opublikowano

Seves, ale do sprysków reflektorów jest jedna pompka. :)

aaaaaaaaa

no tak... sorki Ty o pompce co jest w zbiorniczku pewnie

a ja o spryskach myślę :wallbash:

sorki za zamieszanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj spadł pierwszy śnieg tej zimy w Holandii i jak to się mówi zima zaskoczyła kierowców :decayed: Wracając z roboty, zamiast 30 minut, jechałem 1,5h :kwasny: Ogólnie paraliż.

Tak wyglądała autostrada i prędkość 30km/h:

photo0034w.jpg

photo0035ec.jpg

Dziś nad ranem, za to najniższa temperatura od ponad 25lat -17 stopni i w wielu domach (w moim również) woda pozamarzała w rurach.

Quattro to jednak wspaniała sprawa! :wink4:

Opublikowano

Thom widzę że bardzo dokładnie fure odśnieżasz przed jazdą :decayed:

chyba że to jakaś specjalna rzeźbę przewoziłeś na masce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Miotełki pod ręką nie było i śpieszyłem się, bo wiedziałem, że podróż potrwa dłużej niż normalnie. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.