chorus I a becker mexico

maq

Witam wszystkich. Na początek chcę napisać, że temat jaki chciał bym poruszyć już wiele razy się pojawiał ... ale niestety nie udało mi się odszukać rozwiązania problemu dlatego piszę ten post. Mianowicie posiadam radio ori chorusa I ( gałka po środku panelu ) chciałem je wymienić na swoje dotychczasowe radyjko, z którego jestem bardzo zadowolony ( becker mexico pro )- szczególnie, że pasuje kolorystycznie do autka ... i ma CD :kox:. Teraz następuje odwieczny problem z tylnymi głośnikami. W aucie mam 6 głośników + subwoofer w bagażniku. Kiedy zobaczyłem, że becker ma identyczne wtyczki jak chorus ( 2 zwykłe ISO : zasilanie + głośniki i dodatkowa szeroka kostka, która znajduje się nad standardowym ISO) ucieszyłem się że problem ten nie będzie mnie dotyczył ( naiwny :decayed:). Po podłączeniu beckera gra tylko przód. I teraz moje pytanie: Czy jest to wina tego że na beckerze i na chorusie na tej samej kostce są wyprowadzone inne sygnały ??( w co raczej wątpię). Czy jest to kwestia przestawienia ustawień VAG'iem?( z czym to się wiąże?, czy omija się wtedy całkowicie wzmacniacz?? głośniki aktywne stają się pasywnymi??) Jak uważacie czy w ogóle warto wymieniać to radio? Czy będzie to dobrze grać po takim zabiegu?- wiem, że to oryginalne jest OK i według opinii wielu użytkowników ori jest najlepsze, ale mnie strasznie boli brak CD ( z tego co wiem to chorus I nie ma możliwości podpięcia zmieniarki ). Oprócz tego mój chorus ma uszkodzoną regulację głośności - ale to inny temat, na który już znalazłem pomocnego posta - tylko jeszcze nie sprawdzałem tego sposobu u siebie :wink4:

Właśnie o to chodzi, że ja nie potrzebuję przejściówki bo wszystkie wtyczki u mnie pasują. Z tego co zrozumiałem to adapter potrzebujesz jak nie masz miejsca gdzie podpiąć radiu mini ISO. U mnie wszystkie kable są podpięte bo wtyczki są takie same w obydwu radiach. Mimo to tył nie gra