Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i przypominam że temat jest o felgach nie o mojej Narzeczonej :wink4:

Już zgłosiłem do Moderatora - zaraz zmienią tytuł na: "Moja kobieta!!! A felgi na mat czy połysk?"

Więc trzymaj się tematu i wrzucaj fotki, a michał sprawdzi, czy lepiej jako blond, brunetka itd...

:decayed:

zdecydowanie blond :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie bo kropki zaraz polecą :decayed:

Kobiety rezał nie będę bo szukałem idealnej :gwizdanie:

KONIEC OT! :wallbash:

Opublikowano

Kobiety rezał nie będę

.... :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked:...to co za rękę się trzymacie tylko :shocked: :shocked: :blink::shocked::cool1::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kobiety rezał nie będę

.... :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked:...to co za rękę się trzymacie tylko :shocked: :shocked: :blink::shocked::cool1::polew: :polew: :polew: :polew:

odjebałem :polew: :polew: :polew:, też mam felgi do roboty ale u mnie pozostanie chyba tak jak jest, tylko malnąć w sreberko :kox:, chociaż to ostatnie malowanie :gwizdanie:, musiałbym takie coś obczaić na żywo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ive :polew: :polew: :polew:

rezał w sensie wstawianie silikonu, wstrzykiwaniu botoksu czy robieniu z niej brunetki :decayed:

chociaż jak będziemy przy 40 to pomyślę :polew:

nie martw się co robimy :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:42_________________________________________________slepy zrobię to sobie obadasz :wink4:

Opublikowano

Ok no to czekam, i jak Tomasz gwint na wiosne?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

gwintu nie wiem czy nie trzeba będzie założyć już teraz jak przełożę na chwilę na 15to calowe stalówki :decayed:

pomyślimy ale narazie w planach mam prezent gwiazdkowy dla niuni :naughty:

felga zostaje tak czy jeszcze jakieś propozycje? Ragga wymodziłeś coś? :cool1:

Opublikowano
i jestem już prawie zdecydowany na ten ostatni malunek

i dobrze zrobisz :good:

jak dla mnie sprawia że auto jest bardziej nakoksowane

dokladnie i jak wczesniej wspomniales malowanie optycznie powieksza felge i na fotce prawie jak 20" wyglada :naughty:

Opublikowano

pomalowane już? bo jakoś cicho w temacie :gwizdanie:

pomyślimy ale narazie w planach mam prezent gwiazdkowy dla niuni :naughty:

czyżby spolier? :polew:

Opublikowano

raczej pług bo do Battalionu chce należeć :polew:

Opublikowano
  • Autor

felgi będą oddane do robienia za jakieś 5tyg. jak będę w pl :wink4:

spojlerów nie toleruje a tajemnicy nie zdradzę :naughty:

do Batallionu należeć nie chcę chyba że dostanę naklejkę :decayed:

Opublikowano

ja bym stawiał na body od eSSS, albo 19" koło, jak wymalujesz fele to odrazu dawaj fotę bo myślę co by z moimi zrobić :kox:

Opublikowano
  • Autor

19tka w chwili obecnej mi nie potrzebna.. stawiam na komfort i wypas :gwizdanie: :kox:

Panowie OT :wink4:

Opublikowano

Wystarczy tego :ot: w tym wątku :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.