Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ragga ale nie powiesz mi że 19' z pięknym rantem nie będzie tu kox :kox:

widziałem dziś avusy na granatowym leonie w graficie i z takim paskiem na całą szerokość tej krawędzi i jeszcze taki ząb minimalnie wchodził w każde ramię ! :slina:

Michał dasz się na jeszcze jeden VT skusić? :notworthy::decayed:

Opublikowano

a jeśli się okaże ponad moje siły? będzie kompromitacja na całe forum :decayed: :decayed:

jaki wzór tym razem Ci chodzi po głowie?

Opublikowano
  • Autor

tak żeby środek były czarny połysk cały wszystkie ramiona... ale cała obwódka pozostanie w polerce i ta obwódka tak żeby jeszcze z 2cm wchodziła w każde ramie :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

mam nadzieję że mnie rozumiesz :decayed: i wierzę w Twoje zdolności :notworthy:

Opublikowano

hehehe walnij sobie jeszcze jakieś wzorki na ramionach (np. tribale) xD Moim zdaniem polerka w zupełności wystarczy :)

Opublikowano

Taki graficik z rantem polerowanym jest bardzo fajniutki :good:

Opublikowano

Ragga ale nie powiesz mi że 19' z pięknym rantem nie będzie tu kox :kox:

Czarny środek, rant w chromie i pełen :kox:

Jeśli już czepiamy się lipów na felgach to do twojego bardziej by pasowały felgi Prosiak Turbo style..czarne z białym lipem..ale to by się i dach na czarny mat przydało i maskę..i miazga ;)

Daj mi dobre duże foto Twojej furmanki..wrzucę do foto szopy ;)

Opublikowano
tak żeby środek były czarny połysk cały wszystkie ramiona... ale cała obwódka pozostanie w polerce i ta obwódka tak żeby jeszcze z 2cm wchodziła w każde ramie

:blink: :blink: :wtf:

dobra, a teraz na poważnie :wink4: całkiem nieźle to sobie wykombinowałeś...

27110307.th.jpg

oczywiście chromowany czy polerowany rant na żywo będzie wyglądał lepiej, mi brakło środków stylistycznych i umiejętności :wallbash: ale ogólny zarys masz :wink4:

Opublikowano

Kupa okrutna :tongue4::decayed:

Mam lepszy pomysł ..

porsche-911-cabriolet-alloy-wheel-found-in-russia.jpg

:polew:

Opublikowano

a mie sie nawet podobie :decayed:

na żywo może być naprawdę dobrze

Opublikowano
ale to by się i dach na czarny mat przydało i maskę..i miazga

do granatowego koloru to nie spasuje :gwizdanie:

Opublikowano

wypasss :D dobrze, że moja żona tego nie widziała, bo by mi spokoju nie dała... :decayed:

Opublikowano
ale to by się i dach na czarny mat przydało i maskę..i miazga

do granatowego koloru to nie spasuje :gwizdanie:

i tu się mylisz :naughty:

Kiedyś jakiś użytkownik pokazał swoje b5 ze zderzakiem ala RS i matową maską i wyszło za***iście ;)

Pobawiłbym się z Somesowym paździerzem w VT, anie mie mam dobrej foty bo w jego temacie to same pixelozy :tongue4:

[br]Dopisany: Listopad 08, 2009, 12:53:46 _________________________________________________W takiej feli by wyglądał nieźle :naughty:

http://2fd57cbccbfee754copy.jpg

[/img]

Opublikowano
W takiej feli by wyglądał nieźle

ale temat jest zupelnie inny :tongue4:Somes chce tylko zmienic wyglad tych ktore ma :>

Opublikowano
W takiej feli by wyglądał nieźle

ale temat jest zupelnie inny :tongue4:Somes chce tylko zmienic wyglad tych ktore ma :>

Wypraszam sobie..został poruszony temat nowych felg :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nooo Michaś dokładnie o to mi chodziło! :kox: :kox: :kox: good job :naughty:

zastanawiałbym się tylko nad dekielkami potem ale ogólnie jak dla mnie najlepsza koncepcja póki co...

Ragga z której strony fotkę chcesz? przód? bok?

[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 14:34_________________________________________________a co do felg to propozycje również mile widziane bo rozglądam się za jakąś 19 z rantem :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga z której strony fotkę chcesz? przód? bok?

front, bok, tył :wink4:

Pod kątem :P

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
a co do felg to propozycje również mile widziane bo rozglądam się za jakąś 19 z rantem

przejrzyj sobie strone z felgami ktora mam w podpisie moze znajdziesz cos ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano

Kolega Michał powinien zacząć pobierać opłaty już za to hehe ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.