Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ATI Radeon HD 4770 warto kupić?? montaż Ram Dual channel???


Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzie sie cos lepszego w cenie do 400zł od karty Ati radeon HD 4770??

W testach w sumie źle nie wypada

http://benchit.pl/karty+graficzne/ATI/Radeon/HD+4770/-/512

Ma ktoś taką karte grafiki??

Myśle o tej aukcji

http://www.allegro.pl/item803304734_sapphire_radeon_4770_512mb_ddr5_box_od_pc_projekt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra karta z DDR5 i wykonana w tech. 40nm. ciagnie mało prądu i dobrze sie kręci. minus - szyna 128 bit. konkurent to 4850 z 256 bitową szyna. jest nieco wydajniejsza od 4770, a cena taka sama. po podkręceniu obu kart lekko na przód wychodzi 4770. o Nvidii GTS 250 nawet nie mysl. przegrywa z tymi kartami.

takze jesli zamierzasz kręcic - 4770. jesli nie - 4850.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet niższa od tej karty z tytułu, ale jak patrze na te testy wydajnosci to jednak ta 4850 jest mniej wydajna :disgust:

Ciekawa była by 4870, ale tutaj już cena zdecydowanie wyższa wiec całkiem odpada :gwizdanie:

Chyba zdecyduje sie na tą 4770 mimo ze ma te 128bit, bo z geforców to nie widze odpowiedniej do 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet niższa od tej karty z tytułu, ale jak patrze na te testy wydajnosci to jednak ta 4850 jest mniej wydajna :disgust:

niepodkrecona 4850 jest niewiele wydajniejsza. przetestowane osobiscie :gwizdanie:

bierz 4770 i kręć. te 128 bit nadrobisz szybką pamięcia DDR5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno z jednej jak i z drugiej powinieneś być zadowolony.

[...] bo z geforców to nie widze odpowiedniej do 400zł

8800 Ultra pewnie by i znalazł w tych pieniądzach :) ale to już trochę starsza konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie na 4770 :good:

Przy okazji chciałbym kupić pamieć, aktualnie mam 1GB Patriot PC800 Extreme Performance CL4 (kupione jako dual channel 2gb) ale jedna kosć cos mi nie działa

Jeśli kupie 2x2gb

http://www.allegro.pl/item803887349_patriot_llk_ddr2_4gb_800mhz_4_4_4_12_sklep_wwa.html

to zapewne windows32bit nie obsłuży tego, ale jeśli założył bym 1 kość 2gb i 1kość 1gb to by działało to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno jak mam to podłaczyć dwie kosci koło siebie1-1-0-0, czy na przemian 1-0-1-0 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kosci nie sa kompatybilne ze soba do duala (a w przypadku 1GB i 2 GB tak bedzie)- to w slotach róznego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kosci nie sa kompatybilne ze soba do duala (a w przypadku 1GB i 2 GB tak bedzie)- to w slotach róznego koloru.

Dzięki :good:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 13:21_________________________________________________Karta graficzna zamówiona :kox:

Ram juz na pececie siedzi

Załozyłem jednak jedna kosć kingstona 2gb 800mhz cl5

Mam jeszcze 1gb patriot 800mhz cl4 jak myslicie jak podłacze to nie będą sie gryzły te pamieci???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś stał przed podobnym wyborem co ja to polecam tą karte, w Brothers in Arms gram na 1680x1024 i zero przycieć i innych defektów graficznych, gra płynna jak film :kox:

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...