Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś


kamilus7

Rekomendowane odpowiedzi

Firma RH robi podobny model. I Artec chyba tez tylko nie wiem skad ta firma pochodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środka pisze na nich tylko Made in Italy, PN7517, ET35, 7,5Jx17 H2 wie ktoś z jakiej są firmy, proszę o pomoc???????????

Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mille Miglia klepała taki wzór.

zazwyczaj plastelina.

Opinia użytkownika, który zapewne nie sprawdził tego typu felg na własnym aucie :naughty:

Mam w garażu walające się 17 od BMW i powiem, że ich wykonanie jest oszałamiająco dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mille Miglia przewaznie robi podrobki OZ, a te bardziej mi z Rondell'ami sie kojarza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mille Miglia klepała taki wzór.

zazwyczaj plastelina.

Opinia użytkownika, który zapewne nie sprawdził tego typu felg na własnym aucie :naughty:

Mam w garażu walające się 17 od BMW i powiem, że ich wykonanie jest oszałamiająco dobre ;)

Może nie jeździłem ale u znajomego wulkanizatora widziałem takie felgi, spokojnie mogłeś je rękoma giąć :tongue4: Poza tym napisałem przeważnie, bo zdarzają się też "twarde" sztuki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jeździłem ale u znajomego wulkanizatora widziałem takie felgi, spokojnie mogłeś je rękoma giąć :tongue4: Poza tym napisałem przeważnie, bo zdarzają się też "twarde" sztuki :decayed:

Taak czyli ubarwiona historia w stylu widziałem jak koledzy widzieli którzy mieli bo kolega miał od którego pożyczyłem te felgi bo on je kupił od znajomego mojej sąsiadki który jest moim kuzynem od strony ciotecznego wuja mojej matki :decayed:

Wątpię abyś mógł je giąc rękami bo przy naporze masy zrobiły by się jajka w 30 minut. Żaden wulkanizator nie mógłby założyc na nie opony bo z automatu przy nakładaniu koła by pokrzywił i zdeformował ranty.. Także miej kolorystyki w wypowiedziach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu taki felunek przy BMW E-30 i naprawdę dobrze znosiły polskie drogi ale nie pamiętam jakiej były firmy 4aab7b96fc7a246e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środka pisze na nich tylko Made in Italy, PN7517, ET35, 7,5Jx17 H2 wie ktoś z jakiej są firmy, proszę o pomoc???????????

Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina.

Kolega pytał o Firme a nie o to czy jest to plastelina czy nie :cool1: Po raz enty robisz OT i tworzy sie z tego zbędna dyskusja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu taki felunek przy BMW E-30 i naprawdę dobrze znosiły polskie drogi ale nie pamiętam jakiej były firmy 4aab7b96fc7a246e.jpg

Twoje z tego co widzę to Borbet T :wink4:

Tak jak pisałem to są felgi Mille Mirgila model - Cup 2

Katalog- troszkę podobne do Cup 1..ale mają bardziej opływowe ramiona

MilleMiglia.jpg

mm-cup2.jpg

Firma robi bardzo fajne repliki felg..Cup 1 i 2 to wzory z Audi RS2 i parę wzorów z Prosiaka Turbo :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu taki felunek przy BMW E-30

przeciez to zupelnie inne kolo niz to o ktore pyta kolega Kamilus7 :mysli:

te z BMW to Borbet T lub Rondell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się coś kojarzyło że to Borbetki ale nie byłem pewien i dla tego nie chciałem pisać głupot ale dzięki raggaman za wyjaśnienie.Kiedyś człowiek nie patrzył jaka firma brał wszystko co przyjechało z zachodniej granicy ale przeważnie było ORI :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środka pisze na nich tylko Made in Italy, PN7517, ET35, 7,5Jx17 H2 wie ktoś z jakiej są firmy, proszę o pomoc???????????

Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina.

Kolega pytał o Firme a nie o to czy jest to plastelina czy nie :cool1: Po raz enty robisz OT i tworzy sie z tego zbędna dyskusja...

Ale dostał odpowiedź. Skoro napisałem że to podróba, to nie można określić firmy.

Może nie jeździłem ale u znajomego wulkanizatora widziałem takie felgi, spokojnie mogłeś je rękoma giąć :tongue4: Poza tym napisałem przeważnie, bo zdarzają się też "twarde" sztuki :decayed:

Taak czyli ubarwiona historia w stylu widziałem jak koledzy widzieli którzy mieli bo kolega miał od którego pożyczyłem te felgi bo on je kupił od znajomego mojej sąsiadki który jest moim kuzynem od strony ciotecznego wuja mojej matki :decayed:

Wątpię abyś mógł je giąc rękami bo przy naporze masy zrobiły by się jajka w 30 minut. Żaden wulkanizator nie mógłby założyc na nie opony bo z automatu przy nakładaniu koła by pokrzywił i zdeformował ranty.. Także miej kolorystyki w wypowiedziach :wink4:

Może inaczej bo się nie zrozumieliśmy. Postawilismy obok siebie dwie felgi jedną markową, drugą plastelinę. Naciskając mocno plastelinę widać było jak się gnie (deformuje) pod wpływem siły na nią działającej. Było to minimalne aczkolwiek widoczne. Żeby nie było niedomówień i głupich docinek: oczywiście potem gdy siła nie była przyłozona do felgi, felga wracała do "normalności". W przypadku markowych felg niewiadomo jak próbowaliśmy to na feldze nie "zrobiło to wrażenia". Tyle w tym temacie ode mnie. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...