Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 by amokk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne autko i widać, że zadbane :kox: fajna galleria

ale a4b5 nie było wersji s-line ten tytuł przypada a4b6 :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:10_________________________________________________auto ma wiecej niz 148tys.

świadczą o tym widoczne ślady :gwizdanie:

zniszczone nakładki pedałów, trochę fotel od strony pasażera i kilka plastików :rolleyes: i czy zakładałeś gałke zmiany biegów od polifta :mysli:

Opublikowano

Dlaczego kupiłeś czarną konsolę środkową jak reszta jest szara? I co ze starą, że ją wymieniłeś? :mysli: Poza tym autko malina, bliźniaczka mojej przed małymi modami :) siostry z Włoch ;)[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________

i czy zakładałeś gałke zmiany biegów od polifta :mysli:

W '98 gałka już jest z polifta :) kierownica też :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem konsolę środkową i tunel na czarny, bo nie mogłem znaleźć na Allegro szarej.

A dlatego, ponieważ poprzednie elementy były mocno zniszczone (złuszczone), chyba na słońcu samochód długo stał...

Skoro to nie S-Line to dlaczego mam fabryczne sportowe zawieszenie, kierownicę i fotele??

Jak inaczej nazywa się ta wersja??

Opublikowano

zawieszenie 1BE -20mm ktoś takie cuś sobie zamontował lub z fabryki wyszło

kiera to tez element z akcesoriów

w b5 nie było wersji s-line

Opublikowano
  • Autor

Może to coś Wam pomoże:

X4C = National sales program Italy

B0A = Component parts set without country-specific design requirement

C1L = Cast alloy wheels 7J x 16 five-arm style, offset 45

G0C = 5-speed manual transmission

H6U = Tires 205/55 R16 91W

J0R = Battery 380 A (80 Ah)

M6N = 4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 L/81 kW TDIwith MVEG 2 base engine is T1R

Q1D = Sports front seats

0JE = Weight category front axle weight range 5

1AC = Anti-lock brake system (ABS)

1G3 = Alloy spare wheel with original equipment tires

2PV = Leather trimmed sports steering wheel

5RQ = Right exterior mirror: convex

5SL = Left exterior mirror: aspherical

T1R = 4-cylinder diesel engine 1.9 L unit 028.R

0YE = Weight range 5 installation control only, no requirement forecast

3S2 = Black roof rails

4UE = Air bag for driver and front seat passenger

0G1 = Gearshift lever

8AV = Radio

8GL = Alternator 120 A

8RE = 4 speakers (passive)

1LB = Disc brakes, front

3FA = Without roof insert (standard roof)

1BE = Sports suspension/shock absorption

Opublikowano

Wymieniłem konsolę środkową i tunel na czarny, bo nie mogłem znaleźć na Allegro szarej.

A dlatego, ponieważ poprzednie elementy były mocno zniszczone (złuszczone), chyba na słońcu samochód długo stał...

Skoro to nie S-Line to dlaczego mam fabryczne sportowe zawieszenie, kierownicę i fotele??

Jak inaczej nazywa się ta wersja??

To był pakiet sport a nie s-line.

Opublikowano
Skoro to nie S-Line to dlaczego mam fabryczne sportowe zawieszenie, kierownicę i fotele??

1BE = Sports suspension/shock absorption

2PV = Leather trimmed sports steering wheel

Q1D = Sports front seats

Nam nie pomoże, ale jest jasno napisane co i jak :wink4:

s-line to to nie jest, tylko niezłe wyposażenie

tak czy inaczej fura fajna :good: i ciekawy sposób prezentacji :naughty:

ps. nie sądzisz chyba że przebieg 148 tys. km jest prawdziwy? :gwizdanie:

Opublikowano

X4C = National sales program Italy

To najprawdopodobniej odpowiada za wyposażenie jakie masz w aucie :) Większość aut z Włoch ma identyczne wyposażenie :wink4: Fakt wyposażenie bogate, być może powinno to się nazywać S-line, ale S-line w B5 nie było. Jeszcze nie było takiego czegoś w latach produkcji B5, dopiero później wprowadzili takie określenie bogatego wyposażenia :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wam za uświadomienie, a tak błogo żyłbym w nieświadomości :no:

Moja strona już została zaktualizowana :tongue4:

Opublikowano

Fajne autko. Tylko pomyśl o wcześniejszej wymianie rozrządu. Bo jak piszą koledzy przebieg niepewny :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Niby informacja była na obudowie silnika, że rozrząd był robiony ostatnio 114.000 km temu, ale nabazgrać flamastrem to sobie można :naughty:

Rozważam to zrobić wcześniej...

  • 3 lata później...
Opublikowano

najlepsze auto na postoju w ustroniu ha ha ha :grin:

Opublikowano
Niby informacja była na obudowie silnika, że rozrząd był robiony ostatnio 114.000 km temu, ale nabazgrać flamastrem to sobie można :naughty:

Rozważam to zrobić wcześniej...

Robta rozrzad od razu, bo pozniej placz i zgrzytanie zebami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.