-
Avant - wymiana anteny dachowej
Działa ta antena, kolego? Mam i ja tą antenę. Odbiór raczej słaby. Jak pożyczyłem antenę od sąsiada oryginalną ze skody odbierała dużo lepiej. Dodatkowo do tej anteny musiałem dokupić Adaptor antenowy RAST-II - SNAP Raku. Poszukajcie czegoś lepszego.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja wpadam
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów :)
Kolego jak robisz próby dynamiczne to pedał gazu do oporu, a tu ujmujesz jakbyś się bał czegoś.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
W sobotę wymieniłem olej, kupiłem jednak Motula Gear 300, ponieważ ten jest syntetyk a Motyl chyba nie. Potwierdzę wrażenia kolegów, dźwignia zmiany biegów chodzi znacznie kulturalniej. Ps. zostało mi 0,5 litra jakby ktoś chciał, oddam za 3 browary.
-
[ALL B5] Po 2 tys. musiałem wymienić nowy pasek alternatora, bo stało się to samo
Pewnie masz wywalony napinacz paska. Zobacz czy rolka napinacza nie układa sie pod kątem do paska wieloklinowego.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Już wszystko wiem. W poprzednim poście wdarł się błąd, miałem na myśli Motul Motylgear 75W90 1L Więc trza brać 3L Dzięki
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
stoisz w korkach... zobacz jakie masz wtedy chwilowe... nic nie zrobisz. U mnie za to odwrotnie, np.. komputer 5,6 a w rzeczywistości 6,3. Taki urok tych komputerów.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
A jaki kupiłeś? Ja myślałem o Motul Motygear 75W80 1L Pytanie czy to dobry wybór.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Napiszcie ile wchodzi tego oleju do skrzyni manualnej od AFNa. wiem że Etka podaje 2,25. Ale wystarczy kupić 2L czy 3
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Widzieliśmy się już pod Lidlem
-
[ALL] Silniki na cr
Tu znajdziesz wszystko. http://www.audiklub.org/silniki.html
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie przebieg 250 tys. A jak ją kupiłem 2 lata temu było standardowo 195. Ale silniczek cyka jak trzeba, więc jest OK.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Postaram się wpaść i ja :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Nie poznałem. Gdybyś jechał A4 na pewno bym cie puścił. A avant granatowy. Pozdrawiam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Będzie ktoś? Ja mogę być po 20.
hubresm
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta