Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od miesiąca jestem właścicielem audi A4 1.9 TDI Kombi, poniżej zamieszczam zdjęcia mojego "nabytku" i licze na ciekawe sugestie i podpowiedzi. Co mogę zrobić żeby była jeszcze ładniejsza :rolleyes: hehe no i przede wszystkim jak o nią dbać żeby chodziła bez zarzutów :mysli: pozdrawiam :)

Pół roku już jeżdże moją niunią i wkońcu znalazłem czas żeby wrzucić jakiś opis:

Ogólnie to jest golas :mysli: ale jak na moje pierwsze autko po maluszku :evil: to i tak jest wypas :good:

- rocznik 97 model 98 AVANT

- silnik 1.9 TDI 110 KM AFN

- klima

- abs

- poduszki powietrzne x4

- el. szyby x4 :naughty:

- el. lusterka x2

- centralny zamek

- immo

- skórzana tapicerka + boczki (kremowa)

- kierownica obszyta w skórze :naughty: regulowana

- gałka zmiany biegów też w skórze

- alu 16" ori audi, zima 15" stalowe

- relingi

- roleta bagażnika

- wydaje mi się że jest troche obniżona ale pewny nie jestem :mysli:

Praktycznie jeszcze w niej nic nie zrobiłem poza podstawowymi wymianami rozrząd, płyny, oleje, świece, termostat no i wymieniłem uszczelke pod miską olejowa, wymieniłem dywaniki na gumowe i pióra wycieraczek. Zakupiłem CB radio :good: bo i prędkość wieksza niż w maluchu :polew:

Plany:

- białe kierunki - zrobione

- lampy poliwtowe przód :good: no i może jakieś na tył

- może jakiś nowy gril (bez alu) - ramka pomalowana w czarny mat :good:

- alu ramki na zegary

- naprawa tynej wycieraczki bo nie śmiga :thumbdown: - zrobione

- polerka zderzaków bo widoczne są obicia i otarcia (wiek auta robi swoje)

- zakup radia http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/radio_pioneer_problem_z_wyborem-t119344.0.html;new - kupione

Narazie tyle, jakby coś to jeszcze dopisze.

Tutaj zdjęcie zrobione w dniu zakupu, jak zrobie aktualne to wrzuce :good:

vBuiS.jpg15Wcm9.jpgdvxXr.jpgdvPpr.jpgdw3ni.jpg

Po kilku modach niskobudżetowych :decayed: dodaje aktualne zdjęcia mojej audiczki :good:

a33ef4ab3829906dmed.jpg50e886935d27f0e2med.jpga395821e9e3a59b5med.jpg7d20a10d1cb82520med.jpg68a27b99181dd809med.jpgb64bf2e1001de538med.jpg003b66d88f33dacdmed.jpg365de4e485cf1f32med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze popracować nad wyglądem mojego cacka zeby pojawić sie na spocie :mysli: myśle o obramówkach szyb i przymierzam sie do zakupu, pozatym obecnie jest na zimówkach ( stalowe felgi ) więc traci na atrakcyjności :wallbash: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle o obramówkach szyb

obierasz zły kierunek , mówimy "nie" chromom na metry z allegro , napisz PW do użytkownika "ykk" , on tez jest zwolennikiem chromów , dogadacie sie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie o takie sugestie mi chodzi, jestem nowy na tym forum i w tym temacie więc chce wiedzieć jak najwięcej i nie boję sie "pozytywnej" krytyki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie o takie sugestie mi chodzi, jestem nowy na tym forum i w tym temacie więc chce wiedzieć jak najwięcej i nie boję sie "pozytywnej" krytyki :rolleyes:

to wejdz sobie w dział "moja A4" i zobacz jakie użytkownicy mają samochody , jak są zrobione , i myśle ze jakis kierunek sobie obierzesz , obczaj opinie na temat tych przeróbek , co sie podoba , a co nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim nie sugeruj się tym co komuś się podoba tylko co ty uważasz za fajne i podążaj własną ścieżką :decayed: a forum pomoże i doradzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kompletnie pozbawiłbym to auto chromu :) Chromowana ramka z grill na czarny mat i będzie super :) Do tego jakieś alu 17'' i jest kox :wink4: Lampki przednie na poliftowe soczewki i może lampki tył polift może nawet polift przyciemniony, tak żeby został tylko biały pasek, tak jak ma to kolega rob :) ładniutka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się opis mojej niuni no i planowane mody :evil: na początek jakieś radyjko a na wiosne lampki przód i bede chciał coś zrobić z grilem a pózniej to jak kaska pozwoli może jakieś ładne alu 17 " :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko :D dobry kolorek wnetrza bardzo mi sie podoba dbaj o nia :D hi hi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odkopuje kotleta :kox:

Przyszła wiosna więc porobiłem parę rzeczy przy mojej :a4fan:

Pomalowałem zaciski na czarno, wypolerowałem końcówki wydechu i zmieniłem kierunki boczne na białe :gwizdanie: :decayed:

Zaczynam od modów niskobudżetowych więc kolejną rzecz, którą chce zrobić to pomalować ramkę grilla na czarny mat i pozbyć się oznaczeń silnika z tylnej klapy. Więc tutaj kilka pytań:

Czym najlepiej zmatowić ramkę alu grilla? :mysli:

Jak wyglądają miejsca po oznaczeniach na klapie gdy je się usunie? Dużo z tym roboty żeby doprowadzić to do normalnego stanu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej zmatowić ramkę alu grilla? :mysli:

nie maluj , kup folie i oklej. farbe bedziesz musiał odświezać co jakiś czas a folia jest na wieki. ja tez niedawno sie przerzuciłem sie z malowanego bo mnie wkórwiały odpryski na folie i jest git.

tu masz przykładową aukcje : http://allegro.pl/czarny-mat-polysk-termoplastyczny-szer-150cm-hit-i1576693107.html

Jak wyglądają miejsca po oznaczeniach na klapie gdy je się usunie? Dużo z tym roboty żeby doprowadzić to do normalnego stanu? :mysli:

pasta TEMPO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale kupiłem już spray więc pewnie pomaluje, tylko jak dobrze przygotować ta ramkę do malowania? Usunąć ten chrom całkiem do plastiku i pózniej podkład i farba?

Dzięki za linka :good:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________Moskal powiedz jak wygląda oklejanie tą folią? Dużo z tym pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale kupiłem już spray więc pewnie pomaluje, tylko jak dobrze przygotować ta ramkę do malowania? Usunąć ten chrom całkiem do plastiku i pózniej podkład i farba?

Dzięki za linka :good:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________Moskal powiedz jak wygląda oklejanie tą folią? Dużo z tym pracy?

odtłuszczasz powierzchnie , przyklejasz folie , naciagasz ja delikatnie podgrzewając suszarka do włosów i finał. jakies 10minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak grill pomalowałem w czarny mat :cool1: zawsze jak będzie się coś działo z nim nie tak to moge go okleic folia jak radził moskal :good:

Kilka nowych fotek w pierwszym poście :)[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:21_________________________________________________Koledzy powiedzcie czy tego typu kabel warto kupić?

http://allegro.pl/diagnoza-kabel-napraw-seat-skoda-audi-vw-vag-kkl-i1637592558.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna skóra w ciemnym aucie jest kox.

Co to za kabel wyłazi pod radiem :evil: ??

:decayed: jest to kabel od cb radia :naughty: musze to jakoś inaczej rozwiązać jak tylko znajdę chwilę czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 23:10_________________________________________________Alu ramki na zegary :wink4:

fc4e62ec5406966fm.jpg066b23db112729dem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...