Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Nie domyka szyb z kluczyka


konus

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym że nie chce mi domykać szyb po przytrzymaniu kluczyka w pozycji zamknięcia. Na początku myślałem że u mnie nie ma w ogóle czegoś takiego gdyż mam A4 z 94r. z ori centralką bez alarmu. Ale jakie było moje zdziwienie gdy po przeczytaniu kilku tematów poleciałem sprawdzić jeszcze raz ale tym razem otwarłem jeszcze szyberdach. I szyby jak zwykle nawet nie drgnęły lecz ku mojemu zdziwieniu zamknął się szyberdach :slina:

Jutro będę miał trochę czasu to coś poszperam ale może nakierujecie mnie gdzie może tkwić usterka? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś że szybki masz dokładane :decayed: według mnie musi odpowiadać za to jakiś kabelek przy silniczku tylko który ja też dokładałem u siebie 4 szybki chodzą bez problemu tylko w ori działają po podaniu masy natomiast u mnie jak poda się plus i też bym chciał zrobić domykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem wcześniej tejże informacji ponieważ nie wiedziałem :decayed:. Dopiero ostatnio jak montowałem głośniki w drzwiach to zwróciłem uwagę. Planuje pogrzebać jeszcze trochę ale póki temperatura nie skoczy w gorę to nie ma o czym marzyć gdyż nie mam garażu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...