Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] dvd no name player do oceny


kred

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam sie wlasnie do takiego ustrojstwa.

plany na zakup:

- phonocar VM015

- lub phantom

na allegro znalazłem taki wynalazek

http://www.allegro.pl/item801610235_radiootwarzacz_dvd_slim_1_2_din_dvd_divx_mp3_hit.html

mozecie sie wypowiedzieć na jego temat. podróbka phonocara ???? raczej nie kupie no name ale czekam na sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobną podróbkę zamawiałem kumplowi i po 2 dniach sie zyebaya a jesli nie masz na karcie gwarancyjnej pieczatki zakladu montującego nawet jesli masz gotowe kości to nici z gwarancji. Mi za flaszke podbili ale jest pieprzenia z odsyłaniem a sam ten co podbijal powiedzial ze takie radia to tylko odsyłac na gwarancje nic nie kąbinowac bo co jakis czas bedzie siadało cos. a jakościowo to gra tyle ile warta a nawet słabiej :wink4: ale on ma troche jak by inne bo dał 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sa różne zdania. jest to połowa ceny firmówki (więc kusząca) sam nie wiem jak z jakością tego urządzenia.

musze podpytać jak wygląda temat z gwarancją ??

marecki.b masz to podpięte bezpośrednio pod navi ?? czy przez adapter ?? dodam że mam tylko cd oraz radio i chce podpiąc go pod tv żeby mieć sterowanie z navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sa różne zdania. jest to połowa ceny firmówki (więc kusząca) sam nie wiem jak z jakością tego urządzenia.

musze podpytać jak wygląda temat z gwarancją ??

marecki.b masz to podpięte bezpośrednio pod navi ?? czy przez adapter ?? dodam że mam tylko cd oraz radio i chce podpiąc go pod tv żeby mieć sterowanie z navi.

mam to podpiete przez adapter do rns-e, bezpośrednio to sie chyba nie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem meila od kolesia który nie udziela na sprzęcik gwarancji wiec temat chyba oczywisty. lepiej dopłacic kilka stówek i mieć firmówke z gwarancją

marecki.b daj mi jakiś namiar na ten adapter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...