Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marecki.b

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zaczęło działać, zdjęcia wyglądają na świeższe
  2. Mi też przestało działać.... Problem podobno ze strony google http://www.audizine.com/forum/showthread.php/786219-Google-Earth-map-is-being-restarted https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d4-platform-discussion-190/google-earth-nav-overlay-not-working-2934766/page2/
  3. nie jak wpiszesz 60, to auto przy zapaleniu bedzie pokazywac tak, jak zostawiles przed zgasnieciem, czyli dezaktywacja z zapalona lampka lub aktywacja bez lampki-sprawdzone przed chwila no wlasnie, jak zaczarowac, zeby przy wylaczeniu nie swiecila dioda tylko przy wlaczeniu i aby auto pamietalo po odpaleniu co bylo wczesniej wpisać 124
  4. jak masz auto polifcie to można to zrobić jak kolega hispano73 opisał. sprawdzone w a4 2014 2.0tdi i a5 2012 1.8tfsi
  5. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316487-wykonanie-planszy-kalibracyjnej-vas-6350/
  6. no i jak w końcu jest z tym aso? powedzmy że zmieniłem kodowanie np. w zegarach włączyłem sobie test zegarów lub włączyłem sobie ADS a przed wizytą w ASO przywróciłem kodowanie do pierwotnych wartosci we wszystkich sterownikach, to czy w ASO będzie widzieć te zmiany? tak samo z błędami, czy ASO będzie widziało że kasowałem błędy? pozdrowienia dla wszystkich
  7. Ja także stałem się jednym z wielu zadowolonych klientów Bartka. Moje autko pojechało coprawda tylko na wymianę dwumasu i oleju, a skończyło się praktycznie na generalnym remoncie. Normalnie byłaby załamka ale podejście Bartka i chęć pomocy całkowicie mnie wyluzowało. Ja ze swojej strony chciałbym jeszcze raz bardzo Ci podziękować Bartku za perfekcyjnie zrobioną robotę. Skrzynia wreszcie chodzi tak, jak powinna. Tak więc, mogę z czystym sumieniem polecić usługi Bartka. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
  8. to nie jest multitronic tylko zwykły tiptronic, w 3.0tdi w B7 i quatro nie było multi
  9. qrde, ja mam tak samo
  10. a może mógłbyś zrobiś skan i udostępnić nam treść tego pisemka, oczywiście jeżeli nie miałbyś nic przeciwko temu, napewno się wielu z nas przyda....
  11. http://www.tt-forum.co.uk/forum/viewtopic.php?f=19&t=187481&start=0 http://audiforum.us/rns-e/13692-navpoint-custom-pois-your-audi-satnav-3.html http://www.vagoc.co.uk/vb/showthread.php?t=3314&showall=1&perpage=999999 jak dla mnie tez lekka przesada z tą ceną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.