-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
zaczęło działać, zdjęcia wyglądają na świeższe
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Mi też przestało działać.... Problem podobno ze strony google http://www.audizine.com/forum/showthread.php/786219-Google-Earth-map-is-being-restarted https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d4-platform-discussion-190/google-earth-nav-overlay-not-working-2934766/page2/
-
Wyłączenie systemu Start/Stop na stale lub zapamiętanie ustawień w Audi
nie jak wpiszesz 60, to auto przy zapaleniu bedzie pokazywac tak, jak zostawiles przed zgasnieciem, czyli dezaktywacja z zapalona lampka lub aktywacja bez lampki-sprawdzone przed chwila no wlasnie, jak zaczarowac, zeby przy wylaczeniu nie swiecila dioda tylko przy wlaczeniu i aby auto pamietalo po odpaleniu co bylo wczesniej wpisać 124
-
Wyłączenie systemu Start/Stop na stale lub zapamiętanie ustawień w Audi
jak masz auto polifcie to można to zrobić jak kolega hispano73 opisał. sprawdzone w a4 2014 2.0tdi i a5 2012 1.8tfsi
-
Kalibracja kamery cofania
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316487-wykonanie-planszy-kalibracyjnej-vas-6350/
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
no i jak w końcu jest z tym aso? powedzmy że zmieniłem kodowanie np. w zegarach włączyłem sobie test zegarów lub włączyłem sobie ADS a przed wizytą w ASO przywróciłem kodowanie do pierwotnych wartosci we wszystkich sterownikach, to czy w ASO będzie widzieć te zmiany? tak samo z błędami, czy ASO będzie widziało że kasowałem błędy? pozdrowienia dla wszystkich
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja także stałem się jednym z wielu zadowolonych klientów Bartka. Moje autko pojechało coprawda tylko na wymianę dwumasu i oleju, a skończyło się praktycznie na generalnym remoncie. Normalnie byłaby załamka ale podejście Bartka i chęć pomocy całkowicie mnie wyluzowało. Ja ze swojej strony chciałbym jeszcze raz bardzo Ci podziękować Bartku za perfekcyjnie zrobioną robotę. Skrzynia wreszcie chodzi tak, jak powinna. Tak więc, mogę z czystym sumieniem polecić usługi Bartka. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
-
Tiptronic a gwarancja
to nie jest multitronic tylko zwykły tiptronic, w 3.0tdi w B7 i quatro nie było multi
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
qrde, ja mam tak samo
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
tez jestem ciekawy
-
[B7 BRB] Mrugająca kontrolka świec żarowych i światła stopu
dokładnie....
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
a może mógłbyś zrobiś skan i udostępnić nam treść tego pisemka, oczywiście jeżeli nie miałbyś nic przeciwko temu, napewno się wielu z nas przyda....
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
no i jak się sprawa zakończyła???
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
http://www.tt-forum.co.uk/forum/viewtopic.php?f=19&t=187481&start=0 http://audiforum.us/rns-e/13692-navpoint-custom-pois-your-audi-satnav-3.html http://www.vagoc.co.uk/vb/showthread.php?t=3314&showall=1&perpage=999999 jak dla mnie tez lekka przesada z tą ceną
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
75 funtów
marecki.b
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta