Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Braki mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każde auto panowie jest indywidulane .. ..

ja również miałem notfaul .. .. auto się dusiło na wyższych obrtoach .. .. pa włączeniu i wyłaczeniu silnika wracało do normy .. ..

co z robiłem .. .. :

1- wymiana n75 .. .. pomogło na 2 tygodnie .. ..

2- wymiana przepływki .. .. pomogło na miesiąc .. ..

3- czyszczenie turbiny ze strony ciepłej .. .. była osmolona .. ..

póki co jezdzi i nie narzekam .. zbiera sie calkiem niezle .. .. nie mam nic do zarzucenia poki co ..

a kiedy czyściłeś??

Opublikowano

no póki co .. .. niecały tydzień .. ..

powiedzieli mi że spokojnie 70 - 100k km zrobię bez czyszczenia .. .. póki co bez zarzutów ..

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Cały czas testuję zrobiłem następne 1000 km bez problemów zobaczymy jak długo będzie taki stan się utrzymywał.

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

Opublikowano

Miałem to samo. Przy 3 tys. łapał tryb awaryjny, po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu wracał do normy aż znowu pprzy 3tys. notlauf. Wystarczyło wyczyścić kierownice w turbinie i jest git.

Opublikowano

Witam.
Cały czas testuję zrobiłem następne 1000 km bez problemów zobaczymy jak długo będzie taki stan się utrzymywał.
Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

Sprawdź czujnik g72 ja miałem tak samo raz na jakiś czas po regeneracji łapał mi not aufa i sie okazało ze zabrudzony czujnik....a najlepiej podepnij pod Vaga i będzie wszystko jasne....bo jak jeździsz juz tyle i nic się nie dzieje to juz sam nie wiem czy to na pewno turbo....

Opublikowano

Mam pytanko ,jaki to może być koszt związany z wymianą N75, przepływki i czyszczenia turbiny??? Chcę być przygotowany na konwersacje z mechanikiem. Zależy co mi WAG pokaże bo dopiero się wybieram. Zawsze lepiej wiedzieć w jakich granicach można zaszaleć!!! :blink: Pozdrawiam!!!

Opublikowano

N75 120-200zł, przepływka około 200-350 regeneracja turbo do tysiąca

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Myślę że problem się rozwiązał , zrobiłem następne 2 tyś. i jest wszystko ok.

Trochę mnie zastanawia bo tak do końca nie wiem jaka była przyczyna ale , jest dobrze i to najważniejsze.Za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuje.

Na tym bym ten watek zakończył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.