Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wymiana licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie mam niecodzienny objaw z licznikiem.

Dotychczas używany uległ uszkodzeniu tzn. spalił się na nim jakiś procesor sterujący prawie wszystkim (brak podświetlenia, nie działa obrotomierz itp.)

Tak czy siak nie do naprawienia, więc kupiłem nowy licznik.

Dotychczas miałem kolorowy wyświetlacz, a nowy jest tylko czerwony ale kolor komunikatów nie ma dla mnie większego znaczenia :)

Po założeniu nowego licznika wszystko super działa poza jedną małą rzeczą - po odpaleniu auta wyłącza klimatronik. Gdy auto jest nie odpalone a jedynie przekręcony kluczyk wszystko śmiga. Po odpaleniu zaraz się wyłącza ;/

Mam PINy, immo też ok, bo auto się załącza na nowym liczniku. Auto jeździ itd.

Jak ugryźć ten temat? Ewentualnie do kogo można podjechać z tym w województwie łódzkim?

Opublikowano

Odczytaj czy są jakieś błędy zanotowane w sterowniku klimy.

Opublikowano

Może być też kwestia dopasowania licznika do instalacji w aucie, w 2003 była zmiana i liczniki 2001-2003 nie pasują do roczników 2003-2005.

błędy też trzeba sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

no wszystko wskazuje na to ze niestety nie ten typ licznika. tzn. ten typ rocznik itd. ale nie ten rodzaj/model.

okazuje sie ze jest kilka rodzajow ;p

no nic ten pojdzie na allegro, a spisze swoj numer fabryczny i takiego dokladnie bede szukal :))

Opublikowano

Witajcie użytkownicy Audi , podpowiedzcie czy wymiana podswietlenia deski rozdzielczej wymaga duzego demontarzu ? Mysle że są spalone tylko diogy

Opublikowano

diody się nie przepalają, a jak już to z całym licznikiem idą z dymem, sprawdź czy podświetlenie nie jest ściemnione (+ / -)

Opublikowano

dzieki kolego , ale regulacja nic nie pomaga ponieważ , cześciowo istnieje podswietlenie tz. z lewej i prawej strony swieci a brak jest podswietlenia po srodku deski rozdzielczej

Opublikowano

Spojrzałem na rocznik twojej audi :) (temat dotyczy B6)

Będą tam żarówki. Musisz kupić z oprawkami,są nietypowe.

Opublikowano

Carlos o jakim podziale mówisz było coś innego oprócz crypto i nie crypto??One się dawały dopisywać tylko źle pokazywało paliwo. Chyba że była jeszcze jakaś zmiana....

Opublikowano

Tak.

paliwo , nie działa prędkościomierz, i kilka informacji z i do licznika przerzucili na CANa.

Opublikowano

Dzięki kolego, dziekuje za podpowiedzi odnośnie wymiany zarowek w desce rozdzielczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.