Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandat w Niemczech POMOCY!


lambixp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam--2 tygodnie temu dostałem mandat w niemczech za przekroczenie predkości--panowie powiedzieli ze jechałem 120 na 50( jechałem wiecej niz 50 ale bez przesady--moze z 80) i dowalili mi 200E mandatu i mam oddac prawko na miesiąc, w tym problem ze nie dostałem zadnego pokwitowania, nie pokazano mi ani zdjecia z radaru ani filmu z kamery, po prostu zatrzymali mnie o 3 nad ranem jak wracałem z pracy. byłem juz na komisariacie i powiedzieli mi ze mandat przyjdzie na poczte, na poczcie byłem juz 2 razy i nic dla mnie nie mają--wiec nie wiem czy to tylko pouczenie czy co? wiem ze od obcokrajowców biorą kase od razu--a od emnie nic nie wzieli--wiec o co chodzi? mam czekać na mandat, czy go nie dostane? nie znam dobrze jezyka wiec nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć co do mnie mowili... co myślicie???? :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze temat do zamkniecia...

jesli przyjdzie cos poczta to napewno poczta cie o tym powiadomi stosownym awizo.

Ja bym rozluznil poslady na twoim miejscu :) i czekal.

Sam czekam na zdjecie z polski juz 3ci miesiac i jakos nie moze do mnie dotrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miał podobna sytuacje, nie był zameldowany w DE ale pracował jako lakiernik, jechał autem kolegi przekroczył prędkość, jego kumpel musiał wskazać kierującego i zatrzymali kumplowi z polski prawko na miesiąc, było to na zagłębiu w Essen po miesiącu grzecznie prawko oddali, p.s. kolega jeździł dalej mimo zatrzymanego prawka :wink4: jak nie łamiesz przepisów to trzeba mieć pecha żeby Cie tam zatrzymali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam tu 10 lat przez ostatnie 2 lata złapało mnie z 5 fotoradarów, żadnego jeszcze nie dostałem. Auto co prawda na polskich numerach. Musze płacić tylko jak mnie namierza na miejscu i odrazy zatrzymają. Ale słyszałem już przypadki ze ktoś dostał do polski mandaty (tylko słyszałem ) Nic nie dostaniesz nic nie plac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...