Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mandat w Niemczech POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam--2 tygodnie temu dostałem mandat w niemczech za przekroczenie predkości--panowie powiedzieli ze jechałem 120 na 50( jechałem wiecej niz 50 ale bez przesady--moze z 80) i dowalili mi 200E mandatu i mam oddac prawko na miesiąc, w tym problem ze nie dostałem zadnego pokwitowania, nie pokazano mi ani zdjecia z radaru ani filmu z kamery, po prostu zatrzymali mnie o 3 nad ranem jak wracałem z pracy. byłem juz na komisariacie i powiedzieli mi ze mandat przyjdzie na poczte, na poczcie byłem juz 2 razy i nic dla mnie nie mają--wiec nie wiem czy to tylko pouczenie czy co? wiem ze od obcokrajowców biorą kase od razu--a od emnie nic nie wzieli--wiec o co chodzi? mam czekać na mandat, czy go nie dostane? nie znam dobrze jezyka wiec nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć co do mnie mowili... co myślicie???? :no:

Opublikowano

mysle ze temat do zamkniecia...

jesli przyjdzie cos poczta to napewno poczta cie o tym powiadomi stosownym awizo.

Ja bym rozluznil poslady na twoim miejscu :) i czekal.

Sam czekam na zdjecie z polski juz 3ci miesiac i jakos nie moze do mnie dotrzec :)

Opublikowano

kolega miał podobna sytuacje, nie był zameldowany w DE ale pracował jako lakiernik, jechał autem kolegi przekroczył prędkość, jego kumpel musiał wskazać kierującego i zatrzymali kumplowi z polski prawko na miesiąc, było to na zagłębiu w Essen po miesiącu grzecznie prawko oddali, p.s. kolega jeździł dalej mimo zatrzymanego prawka :wink4: jak nie łamiesz przepisów to trzeba mieć pecha żeby Cie tam zatrzymali :naughty:

Opublikowano

Mieszkam tu 10 lat przez ostatnie 2 lata złapało mnie z 5 fotoradarów, żadnego jeszcze nie dostałem. Auto co prawda na polskich numerach. Musze płacić tylko jak mnie namierza na miejscu i odrazy zatrzymają. Ale słyszałem już przypadki ze ktoś dostał do polski mandaty (tylko słyszałem ) Nic nie dostaniesz nic nie plac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.