Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN] Głowica..


spetsnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Nieszczęście :( Wczoraj puścił mi pasek rozrządu. 1.9 TDI [AFN]`98

Prawdopodobnie głowica będzie do wymiany, macie może namiary na kogoś kto handluje silnikami,

lub częściami do silników. Z tego co się orientowałem koszt kompletnej głowicy z rozbiórki wynosi około 900PLN.

Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc.. proszę o info.

z góry dziękuję..

Pogrążony w żałobie..

Spetsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy głowica jest taka sama w AKN i AFB ?? Szukam nowej (używanej) ponieważ mam wyrobiony jeden gwint świecy a w drugim otworze świeca jest poprostu ukręcona ale to mało :disgust: tkwi też w niej gwintownik urwany na równo tz. tak że nie ma za co złapać ( przyspawac tez się nie da) . Nie chcę udeżać młotkiem & dłutkiem po kawałku wyskrobywać ten trefny gwintownik ponieważ jak widomo głowica jest aluminiowa i boję się że pęknie :wallbash:. I tak muszę wymieniać rozrząd więc przy okazji zdejmę i na spokojnie na boku spróbuje pozbyć się chwasta ! Chcę kupić lewą głowicę , planować i zamontować a starą trefną , z wyjeba...ymi gwintami oddać do regeneracji i ewentualnie jak to możliwe sprzedać . EH najpierw pękł mi pasek rozrządu i teraz jeszcze to :( !! czeka mnie ciężka przeprawa z moim auteczkiem . Jakieś rady ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego! zadzwoń pod ten numer i pytaj o Pana Pawła! powiedz że jesteś od Bartka!

601 260 060 lub 504 200 875

firma nazywa się Auto Mix! handlują używanymi gratami do Grupy VW ( VW, Seat, Audi, Skoda)

szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...