Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Posiadam b7 i tak szczerze nie wiem czy mam podgrzewane lusterka.

Myślałem , że jak załączę ogrzewanie tylnej szyby to będą grzały lustra a tu nic ani jedno jak drugie nie grzeje .

mam pytanko czy to możliwe żebym nie miał podgrzewanych lusterek ? czy może gdzieś indziej je się załącza ? sam nie wiem .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka nowa niunia :mysli:

zdemontuj wkład miernik w rękę i zobacz czy na kabelkach jest prąd

opcje są dwie albo po stacyjce albo po grzaniu tylnej szyby:) nie wiem jak jest w B7 bo mam nieco starsza niunie :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołącze się do tematu, kupiłem sobie maty grzewcze, kabelki są pod lusterkami tylko prądu nie mam więc jak dostać sie do `+` od przycisku climatronica lub czy jak podłącze od stacyjki to nie będzie zadnych problemów np: w lato? bardzo proszę o pomoc

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołącze się do tematu, kupiłem sobie maty grzewcze, kabelki są pod lusterkami tylko prądu nie mam więc jak dostać sie do `+` od przycisku climatronica lub czy jak podłącze od stacyjki to nie będzie zadnych problemów np: w lato? bardzo proszę o pomoc

Pozdrawia

jak mierzysz to prądu nie będzie :gwizdanie: podepnij maty załóż lusterka , odpal tylnią szybke i poczekaj , po jakiejś chwili ruszą napewno :naughty:

Ostatnio koledzie SEDI na spocie w kraku podpielismy lustra grzane , nie chcialy odpalić ,pradu miernikiem nie było aż po jakimś czasie ruszyły :cool1:

zrestzą u mnie w B6 tez tak było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że nie masz grzanych lusterek, ja tak miałem i Cuber też. Podpytaj eksperta w tej sprawie czyli Cuber`a bo dzięki niemu nie mam mokrych butów od śniegu podczas biegania do skrobania lusterek. Dzięki CUBER jeszcze raz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w D podgrzewane lusterka byly dodatkowa opcja i jest sporo aut ktore tego nie maja. Dla odmiany w PL byly w wyposazeniu seryjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w D podgrzewane lusterka byly dodatkowa opcja i jest sporo aut ktore tego nie maja. Dla odmiany w PL byly w wyposazeniu seryjnym :)

Moja B6 była z D i nie miała grzanych luster ale instalacja była w lusterkach wystarczyło podpiać grzane lustra( lub same maty) i wszystko smiga !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...