Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zapieczone nakrętki w zawieszenie gwint - help

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Probowalem podniesć wysokosc zawiasu marki KW variant 2 w Lupiszone żony.

Z tylu mam jedna dużą nakretke i za chiny ludowe nie idzie jej ruszyc.

Orginalnymi kluczami, wielką żabą, wylane litry różnorakich odrdzewiaczy , nagrzewane, tluczone młotkiem - co by nie robić -ani drgnie.

Zawieszenie nie jest wcale takie stare. Nakretka nie ma tez zadnych innych zabezpiecen w postaci ampola z boku.

Spotkal sie ktos z was z czym spodobnym? czym to gówno ruszyc? ( jako ze to alumium nie obeszlo sie bez szkod na nakretce )

Zastaawnaiam sie czy nie rozciąć ja w pi****u i nie dokupić nowych ewentualnie dorobić ze stali ablo dotoczyc tuleje ktore podniosą mocowanie spreżyny o 3 cm wyzej.

Opublikowano

Mam taki sam problem i narazie nie ruszam. Niewiem czy dostaniesz nowe nakrętki bo ja sam ich nie znalazłem. Lipa jest taka że nakrętka jest alu a amorek metalowy a to jest złe połączenie bo nieruszane zapieka się na gwincie. Jak znajdziesz gdzieś takie nakrętki to daj znać też bym sobie sprawił :hi:

Opublikowano

mi koles dotaczal nowe z przodu bo magicy z przodu zrobili nakretke z grubego plastyku ktory po czasie sie zeslizgiwal na kluczu i tak sie wyrobil ze kompletnie byl nie przydatny...znowu z tylu byly nowmalne ze stali...dalem tylna na wzor do tokarza i wytoczyl mi 2 nowe za 50zl...i teraz jest git

Opublikowano

Witam,

Probowalem podniesć wysokosc zawiasu marki KW variant 2 w Lupiszone żony.

Z tylu mam jedna dużą nakretke i za chiny ludowe nie idzie jej ruszyc.

Orginalnymi kluczami, wielką żabą, wylane litry różnorakich odrdzewiaczy , nagrzewane, tluczone młotkiem - co by nie robić -ani drgnie.

Zawieszenie nie jest wcale takie stare. Nakretka nie ma tez zadnych innych zabezpiecen w postaci ampola z boku.

Spotkal sie ktos z was z czym spodobnym? czym to gówno ruszyc? ( jako ze to alumium nie obeszlo sie bez szkod na nakretce )

Zastaawnaiam sie czy nie rozciąć ja w pi****u i nie dokupić nowych ewentualnie dorobić ze stali ablo dotoczyc tuleje ktore podniosą mocowanie spreżyny o 3 cm wyzej.

Jeśli nie masz ochoty jeszcze tym kręcić to dotocz tulejki i spokój :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.