Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Szarpanie


Viper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. Auto gdy się porządnie nagrzeje np. długa jazda w miejskich korkach to podczas ruszania szarpie. Przeczytałem wiele tematów na forum gdzie problemem jest docisk sprzęgła. U mnie o tyle jest inaczej, że dzieje się to tylko podczas ruszania na skręconych kołach. Przy ruszaniu na wprost nie ma tego problemu. Czy to jest również objaw kończącego się sprzęgła a dokładniej docisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak w temacie, z tym, że u mnie w lecie, po dłuższej trasie, podczas parkowania tyłem na skręconych kołach to już szarpie masakrycznie, gorzej niż przy ruszaniu do przodu. Może to przeguby wewnętrzne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, założyłem nowe sprzęgło LUK`a i nic się nie zmieniło.

a dwumas? :)

Mówię o 1Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, założyłem nowe sprzęgło LUK`a i nic się nie zmieniło.

a dwumas? :)

Mówię o 1Z.

w profilu masz AFN i pisałeś w moim mam to samo :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak w temacie, z tym, że u mnie w lecie, po dłuższej trasie, podczas parkowania tyłem na skręconych kołach to już szarpie masakrycznie, gorzej niż przy ruszaniu do przodu. Może to przeguby wewnętrzne?

Mnie już tylko to zostało do wymiany, tylko nie można ich nigdzie dostać. są 100 i 108 a 130 nie ma. [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 20:41_________________________________________________

w profilu masz AFN i pisałeś w moim mam to samo :decayed

Bo nie można wpisać w profil 3 aut :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziwne jest, że szarpanie nasila się po rozgrzaniu, więc przypuszczam, że problem tkwi w skrzyni biegów, gdyż olej przekładniowy może się nagrzać i rozrzedzić, a wtedy ujawniają się luzy wewnątrz mechanizmów w skrzyni. Wątpię, że przeguby wewnętrzne, aż tak się nagrzewają i rozrzedzają smar, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...