Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Ruszająca sie kolumna kierownicy i pojedyncze stukniecie


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

panowie co moze byc przyczyna ze podczas krecenia kierownicy od lewej do prawej (pelne obroty) razem z obrotami kiery obudowa kolumny (ta z manetkami) tez wykonuje ruchy kuliste zgodnie z kierunkiem skretu? Czasami tez jest mocne stukniecie gdzies w kierownicy badz przy grodzi silnika.

Druga sprawa to pojedynczy stukniecie/pukniecie w czasie jazdy ktore czuc jakby na kierownicy. Nie wystepuje one prz kazdym skrecie tylko najczesciej przy dluzszej jezdzie na wprost i gdy juz skrece w ktora strone wydobywa sie ten gluchy dzwiek. Dodam ze wczesniej kiera miala luz w na boki i gora-dol ale moj mechanik zrobil jakis dystans plastikowy i luz praktycznie zniknal ale za to mam ten denerwujacy dzwiek. Nie wystepuje on na zlosc na postoju prawie nigdy i podczas krecenia od lewej do prawej przy jezdzie 10 km/h. co to moze byc? [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 20:59_________________________________________________Czy nikt mi nie jest w stanie pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym Ci pomógł, ale mam ten sam problem. stukanie centralnie wyczuwalne na kierownicy. własnie jak jedazie sie na wprost dłuższą chwile, a później delikatnie skręci to puknie. ja podejrzewam że kończy sie nam maglownic, bo u mnie jest jeszcze luz na ślimaku chodząym na listwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowalem magiel bo mi pociekla. U mnie podczas krecenia cala obudowa sie kreci ta z manetkami zgodnie z ruchami kierownicy i do tego dochodzi czasami pojedyncze stukniecie/przeskok raczej ktory wystepuje w stosunku do obrotow kiery nie za czesto ale denerwujace. Panowie czy to mzoe byc wina jakiegos lozyska? Dodam ze jak opuszcze dzwignie regulacji kiery jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...