Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Dławienie na zimnym silniku.


arekali

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem ze swoim autkiem. Po odpaleniu auta na zimnym silniku i dodaniu gazu silnik nie ma natychmiastowej reakcji tylko tak jakby się chwilowo zadławił i dopiero wchodził na obroty. Zadławienie nie jest długo trwałe ale ewidentnie jest odczuwalne. Dodam, że dzieje się to tylko przy najniższych obrotach, a gdy już jadę jest nieodczuwalne. Na VAG'u wykazało mi że mam problem z czujnikiem temperatury G62. Wymieniłem czujnik (nie wiem czy dobry bo w tych modelach są dwa :confused4:) ale problem nie zniknął. Zrobię trochę kilometrów to znowu go prześwietle VAG'iem wtedy się przekonam :) W każdym razie jak byście mieli jakieś spostrzeżenia i rady to piszcie. Z góry dzięki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj tez mialem problem z g62. W tyle silnika sa 2 czujniki i nie prawdą jest ze oba sie tak nazywaja :gwizdanie: Jeden daje sygnal na deske a obok za cos innego.... juz teraz nie pamietam. Nalezy kupowac wylacznie orginalne czujniki. U mnie dodatkowo byl peknięty przewód od jkednego z tych czujnikow. Mialem orginalny alarm i tam gdzie jest syrena blachowkret ocieral o kabel tak skutecznie ze go przerwal. Sprawdz sobie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi. Wiem że są dwa czujniki w tym modelu i wymieniłem niebieski, okaże się czy dobrze wybrałem:) A odnośnie sondy to niby nie było żadnych błędów. Nie jestem fachowcem więc mógłbyś kolego powiedzieć co to są "logi sondy", domyślam się że sprawdza się to VAG'iem ale to chyba nie sprawdzenie błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...