Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy przednie


miki_sc

Rekomendowane odpowiedzi

jednak po przemysleniu doszedlem do wniosku ze kolega Miszka 82 mial dobry pomysl z tymi lampami :> Te lampy sa do wersji poliftingowej ale udalo mi sie znalesc instrukcje montazu lamp. Dzieki za pomoc.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tamte sa ladniejsze od tych ktore proponujesz ale to juz kwestia gustu :> Ale co do jakosci wykonania to zdam sie na twoja ocene bo nie mam pojecia o tym. Pytam wogole wstepnie bo ja mam jedna peknieta i zamierzam zmienic komplet. Nie chce tych dzielonych do przodu tylko takie zespolone i cleary a nie z czarnymi kloszami lamp. I jeszcze jedno pytanie czy takie zespolone bez problemu spasuja do wersji z 98r tej z przed liftingu???Czekam na inne propozycje z waszej strony.

Skoro Ci sie podobaja to zakladaj te ktore wkleiles :D Auto ma sie Tobie podobac a nie innym :decayed:

I te beda Ci pasowaly P&P a te ktore Ci sie nie podobaja nie... bedziesz musial ciac blotniki wiec po co sie meczyc, tym bardziej ze bardziej podobaja Ci sie te ktore wkleiles.

KANAL, oszalałeś :naughty:. Paskudne są te lampy i w dodatku to marka i jakość firmy sonar :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:32_________________________________________________

A tamte ktore zaproponowal kolega Miszka82 wymagaja wyciecia blotnika???

:mysli:

Tak ale nie jest to wielki problem, nie jest to żaden problem. Kawałek blachy o szerokość w porywach 2cm trzeba odciąć.

Ja wiem co to jest sonar i jak wyglada... i jestem przeciwnikiem tego wielkim. Nie dosc ze nie swieci i nie wyglada to jeszcze nie da sie tego wyregulowac. Tylko reczna regulacja ktora do latwych nie nalezy. Koledze sie podobaja to jego wybor. Pozniej zmieni zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...