Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy przednie


miki_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będzie a czemu ma nie świecić, te lampy są przystosowane pod żarniki, a kolego masz 95 rocznik swojej Audi to wiesz, że czeka Cię jeszcze to:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dzięki kolego [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 10:38_________________________________________________a czy te wtyczki jak bym kopił to be dom pasowały do tych lamp ttp://moto.allegro.pl/item1009614864_audi_a4_wtyczki_kostki_instalacja_lift_99_01r.html[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:25_________________________________________________a jeszcze jedno jak założę to wszystko muszę mieć elektryczną regulacje świateł bo u mnie nie ma i spryskiwacze reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dzięki kolego [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 10:38_________________________________________________a czy te wtyczki jak bym kopił to be dom pasowały do tych lamp ttp://moto.allegro.pl/item1009614864_audi_a4_wtyczki_kostki_instalacja_lift_99_01r.html[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:25_________________________________________________a jeszcze jedno jak założę to wszystko muszę mieć elektryczną regulacje świateł bo u mnie nie ma i spryskiwacze reflektorów

te kostki są Ci nie potrzebne, kup w ASO ori kostki do polifta (ok50zł za dwie)

przeczytaj cały wątek co Ci wkleiłem wcześniej, tam jest wszystko od A-Z opisane i nie będziesz miał wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te silniczki be dom pasowały http://moto.allegro.pl/item1024369058_silniczek_regulacji_reflektora_punto_2_grande_punt.html [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:47_________________________________________________czy ktoś podloczal elektryczną regulacje świateł bo mam zamiar sobie założyć nie wiem jak co jest poczebne wiem ze cze ba silniczki i przelocznik regulacji i co s jeszcze proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te silniczki be dom pasowały http://moto.allegro.pl/item1024369058_silniczek_regulacji_reflektora_punto_2_grande_punt.html [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:47_________________________________________________czy ktoś podloczal elektryczną regulacje świateł bo mam zamiar sobie założyć nie wiem jak co jest poczebne wiem ze cze ba silniczki i przelocznik regulacji i co s jeszcze proszę o pomoc

silniczki będą pasiły na 100%[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:57_________________________________________________i przeczytaj temat co wkleiłem poprzednio bo pytasz o rzeczy które tam są :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam instalacji pod ciągnionej pod regulacje swiatal

to potrzebujesz te silniczki np z Punto II i pociągnięcie kabli do kabiny samochodu i najlepiej dokupić coś takiego żeby ładnie i oryginalnie wyglądało http://allegro.pl/item992374728_przelacznik_regulacji_swiatel_audi_a4.html z są pewnie jakieś piny podłączasz i gra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelocznik mam zakupiony jeszcze te silniczki dzięki kolego

:good:

pamiętaj, że jak będziesz podłączał tą regulacje żeby w prawej i w lewej podłączyć jednakowo kable bo inaczej jedna lampa będzie szła w górę, a druga w dół i odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dzięki kolego ale przy tym przeloczniku jest 5 wyjść ana silniczku 3 cze ba gdzieś jeszcze prowadzić od przelocznika kable

no np do jakiegoś zasilania, jak podłączysz przełącznik z silniczkiem bez zasilania to nie ruszy go :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to np jak bym podloczyl pod światła to by tez było [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 13:34_________________________________________________witam kole kolegów zakupiłem silniczki od punto 2 jak sprawdzić czy są dobre nie mam podciągniętej instalacji jak zrobić żeby ten bolec się wysuną cze ba dodatkowo podpinać ten przełącznik żeby działało chodzi mi czy silniczki są sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o takich lampach do przodu do srebrnego Avanta z 98r???

http://moto.allegro.pl/item1163009456_audi_a4_lampy_soczewkowe_angel_eyes_chrom_nowe.html

PATOLOGIA nie bierz tego będziesz żałował, są brzydkie, ciulato wykonane i w ogóle :sick3:

kup zwykłe depo albo valeo i autko będzie piękne np:

http://moto.allegro.pl/item1144621177_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tamte sa ladniejsze od tych ktore proponujesz ale to juz kwestia gustu :> Ale co do jakosci wykonania to zdam sie na twoja ocene bo nie mam pojecia o tym. Pytam wogole wstepnie bo ja mam jedna peknieta i zamierzam zmienic komplet. Nie chce tych dzielonych do przodu tylko takie zespolone i cleary a nie z czarnymi kloszami lamp. I jeszcze jedno pytanie czy takie zespolone bez problemu spasuja do wersji z 98r tej z przed liftingu???Czekam na inne propozycje z waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tamte sa ladniejsze od tych ktore proponujesz ale to juz kwestia gustu :> Ale co do jakosci wykonania to zdam sie na twoja ocene bo nie mam pojecia o tym. Pytam wogole wstepnie bo ja mam jedna peknieta i zamierzam zmienic komplet. Nie chce tych dzielonych do przodu tylko takie zespolone i cleary a nie z czarnymi kloszami lamp. I jeszcze jedno pytanie czy takie zespolone bez problemu spasuja do wersji z 98r tej z przed liftingu???Czekam na inne propozycje z waszej strony.

Skoro Ci sie podobaja to zakladaj te ktore wkleiles :D Auto ma sie Tobie podobac a nie innym :decayed:

I te beda Ci pasowaly P&P a te ktore Ci sie nie podobaja nie... bedziesz musial ciac blotniki wiec po co sie meczyc, tym bardziej ze bardziej podobaja Ci sie te ktore wkleiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tamte sa ladniejsze od tych ktore proponujesz ale to juz kwestia gustu :> Ale co do jakosci wykonania to zdam sie na twoja ocene bo nie mam pojecia o tym. Pytam wogole wstepnie bo ja mam jedna peknieta i zamierzam zmienic komplet. Nie chce tych dzielonych do przodu tylko takie zespolone i cleary a nie z czarnymi kloszami lamp. I jeszcze jedno pytanie czy takie zespolone bez problemu spasuja do wersji z 98r tej z przed liftingu???Czekam na inne propozycje z waszej strony.

Skoro Ci sie podobaja to zakladaj te ktore wkleiles :D Auto ma sie Tobie podobac a nie innym :decayed:

I te beda Ci pasowaly P&P a te ktore Ci sie nie podobaja nie... bedziesz musial ciac blotniki wiec po co sie meczyc, tym bardziej ze bardziej podobaja Ci sie te ktore wkleiles.

KANAL, oszalałeś :naughty:. Paskudne są te lampy i w dodatku to marka i jakość firmy sonar :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:32_________________________________________________

A tamte ktore zaproponowal kolega Miszka82 wymagaja wyciecia blotnika???

:mysli:

Tak ale nie jest to wielki problem, nie jest to żaden problem. Kawałek blachy o szerokość w porywach 2cm trzeba odciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...