Treść opublikowana przez marek123_ms
-
[B5 AFN] Moj srebrny Avant (wiosenna sesja)
Wiem ze brakuje gleby ale zapytajcie kolegi Stanleja (byl u mnie po kola) jak wyglada moj dojazd (nawierzchnia drogi) do domu... Dramat W sumie na rownej drodze lepiej to wyglada bo na polach to zawias sie roznie uklada ale i tak jest wyskoko. Pomysle nad jakims zestawem w wakacje jak bedzie troszke PLN... A co do wakacji Adam to pisz smialo. Rodzice maja pensjonat z takimi widokami wiec mozesz liczysz na najlepszy pokoj w atrakcyjnej cenie
-
[B5 AFN] Moj srebrny Avant (wiosenna sesja)
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Kilka nowych fotek na tle Tatr:wink4:
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
Ale jaja :polew: Jeszcze stroboskop na dach i remiza :travolta: :dance: :yeee:
-
[ALL B5] Potrzebuję kogoś od kajneru
marcin(driver) Dziala w okolicach Myslenic. Odezwij sie do niego moze cos poradzi
-
[ALL B5] Grill Audi S4
to jutro ci podesle No i poszlo pw
-
[ALL B5] Grill Audi S4
Baldur ja mam czarna ramke grilla (przedlift) na srebrnym aucie z emblematem Q wiec jak jestes zainteresowany to jutro podrzuce ci fotke na pw jak sie sprawa miewa
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Jak dla mnie opis super. Troszke robilem po swojemu i cala akcja zajela mi niecale 2 godziny (wymiana 2 gornych wahaczy). Obylo sie bez ciecia itp historii Podziekowania dla autora. Nie wiem czy dobrze zrobilem ale dokrecajac,,na sile" opuscilem samochod wachaczem dolnym na klocek a nie montowalem kola i bujana az sie ustawi zawiecha... Czy tak moze zostac czy lepiej podniesc auto jeszcze raz, poluzowac wszystko, opuscic na kola, pobujac i zakrecic na maxa
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No wiec postaram sie usunac ta cienka warstwe silikonu i uszczelnie lampy wazelina
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Niestety moje zaczely parowac Przejechalem cienko silikonem i dalej pupa... Ma ktos jakis pomysl co dalej Myslalem zeby zrobic malutka dziurke/odpowietrznik. Przerabial juz ktos taki patent???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zamontowalem lampy przy pomocy opisu Podziekowania dla autora 1 postu
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
Na takich odcinkach (5-10km) zima, spalanie rzedu 10l nie jest znowu tragedia...Moj pali 10-11l tylko miasto i podobne odcinki a mam Q i wgrany wirus.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zebys wiedzial
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
I o ile kojarze to oznaczenie sinika AVG bylo dopiero od 99r w A4 Ale to taki maly OT. Przeciez w linku od Wihajstra masz wszystko opisane krok po kroku...
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
To najwyzszy czas sie zainteresowac Kto ci zalozyl LPG do diesla
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Nie wszyscy maja czas... Cale 3 strony
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
No to elegancko
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Za kata 500 dostales
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
Sprawdz ruch sztangi/ ewentualnie postaraj sie ja ,,rozruszac" (opis operacji dostepny na forum).
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Ja wywalilem kata i wstawilem zwykla rure. Tlumikarz wzial stary kat i 40 pln, wiec 220 to kosmos cenowy Po wyjeciu polepszyla sie dynamika silnika (pewnie stary kat byl zapchany) i fajnie slychac swist turbawki. Radzilbym wyjac kata przed czyszczeniem turbiny bo jego obecnosc moze spowodowac zapchanie suszary i powtorne czyszczenie. Co do spalania to nie zauwazylem wzrostu. Pod wzgledem glosnosci auto pracuje tak samo. Same pozytywy zabiegu (poza ekologia) choc wyczytalem gdzies ze brak kata moze odbic sie na zywotnosci turbiny ale szczerze mowiac nie wierze w to
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą?
Ja jak rozrzad zmienialem to od razu z pompa wody (okazalo sie ze pompa byla ori )
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
Jak mialem FWD to tez wolalem Dobra nie bedziemy robic OT. Jak sie zrobia warunki (a mam nadzieje ze sie jeszcze zrobia) to sie zgadamy na pw
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą?
No to ci ladnie wymienil...
-
[ALL B5] Felgi
No te 18" BBS sa kozaki W sumie te Aluett to podobny wzor i mysle ze nie najgorzej by wygladaly na A4. Cena stosunkowo atrakcyjna ale i tak zostane przy ori z Audi
-
[ALL B5] Felgi
Ja sie nie spotkalem z takimi felgami na aucie wiec dzieki Aju
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
No o ten odcinek mi chodzi Mozna jezdzic calkiem od Zakopca od BP w Kuznicach az do przejscia granicznego na Lysej Polanie. Jak przysypie snieg to sie zgadamy na PW. Pare aut mozna nagrac i bedzie razniej