Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek123_ms

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek123_ms

  1. Wiem ze brakuje gleby ale zapytajcie kolegi Stanleja (byl u mnie po kola) jak wyglada moj dojazd (nawierzchnia drogi) do domu... Dramat W sumie na rownej drodze lepiej to wyglada bo na polach to zawias sie roznie uklada ale i tak jest wyskoko. Pomysle nad jakims zestawem w wakacje jak bedzie troszke PLN... A co do wakacji Adam to pisz smialo. Rodzice maja pensjonat z takimi widokami wiec mozesz liczysz na najlepszy pokoj w atrakcyjnej cenie
  2. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Kilka nowych fotek na tle Tatr:wink4:
  3. Ale jaja :polew: Jeszcze stroboskop na dach i remiza :travolta: :dance: :yeee:
  4. marcin(driver) Dziala w okolicach Myslenic. Odezwij sie do niego moze cos poradzi
  5. marek123_ms odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    to jutro ci podesle No i poszlo pw
  6. marek123_ms odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Baldur ja mam czarna ramke grilla (przedlift) na srebrnym aucie z emblematem Q wiec jak jestes zainteresowany to jutro podrzuce ci fotke na pw jak sie sprawa miewa
  7. Jak dla mnie opis super. Troszke robilem po swojemu i cala akcja zajela mi niecale 2 godziny (wymiana 2 gornych wahaczy). Obylo sie bez ciecia itp historii Podziekowania dla autora. Nie wiem czy dobrze zrobilem ale dokrecajac,,na sile" opuscilem samochod wachaczem dolnym na klocek a nie montowalem kola i bujana az sie ustawi zawiecha... Czy tak moze zostac czy lepiej podniesc auto jeszcze raz, poluzowac wszystko, opuscic na kola, pobujac i zakrecic na maxa
  8. No wiec postaram sie usunac ta cienka warstwe silikonu i uszczelnie lampy wazelina
  9. Niestety moje zaczely parowac Przejechalem cienko silikonem i dalej pupa... Ma ktos jakis pomysl co dalej Myslalem zeby zrobic malutka dziurke/odpowietrznik. Przerabial juz ktos taki patent???
  10. Zamontowalem lampy przy pomocy opisu Podziekowania dla autora 1 postu
  11. Na takich odcinkach (5-10km) zima, spalanie rzedu 10l nie jest znowu tragedia...Moj pali 10-11l tylko miasto i podobne odcinki a mam Q i wgrany wirus.
  12. Zebys wiedzial
  13. I o ile kojarze to oznaczenie sinika AVG bylo dopiero od 99r w A4 Ale to taki maly OT. Przeciez w linku od Wihajstra masz wszystko opisane krok po kroku...
  14. To najwyzszy czas sie zainteresowac Kto ci zalozyl LPG do diesla
  15. Nie wszyscy maja czas... Cale 3 strony
  16. No to elegancko
  17. Za kata 500 dostales
  18. Sprawdz ruch sztangi/ ewentualnie postaraj sie ja ,,rozruszac" (opis operacji dostepny na forum).
  19. Ja wywalilem kata i wstawilem zwykla rure. Tlumikarz wzial stary kat i 40 pln, wiec 220 to kosmos cenowy Po wyjeciu polepszyla sie dynamika silnika (pewnie stary kat byl zapchany) i fajnie slychac swist turbawki. Radzilbym wyjac kata przed czyszczeniem turbiny bo jego obecnosc moze spowodowac zapchanie suszary i powtorne czyszczenie. Co do spalania to nie zauwazylem wzrostu. Pod wzgledem glosnosci auto pracuje tak samo. Same pozytywy zabiegu (poza ekologia) choc wyczytalem gdzies ze brak kata moze odbic sie na zywotnosci turbiny ale szczerze mowiac nie wierze w to
  20. Ja jak rozrzad zmienialem to od razu z pompa wody (okazalo sie ze pompa byla ori )
  21. Jak mialem FWD to tez wolalem Dobra nie bedziemy robic OT. Jak sie zrobia warunki (a mam nadzieje ze sie jeszcze zrobia) to sie zgadamy na pw
  22. No to ci ladnie wymienil...
  23. No te 18" BBS sa kozaki W sumie te Aluett to podobny wzor i mysle ze nie najgorzej by wygladaly na A4. Cena stosunkowo atrakcyjna ale i tak zostane przy ori z Audi
  24. Ja sie nie spotkalem z takimi felgami na aucie wiec dzieki Aju
  25. No o ten odcinek mi chodzi Mozna jezdzic calkiem od Zakopca od BP w Kuznicach az do przejscia granicznego na Lysej Polanie. Jak przysypie snieg to sie zgadamy na PW. Pare aut mozna nagrac i bedzie razniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.