Jump to content

[ALL B6] Alcantara a tapicerka boczków

Silent bob
 Share

Recommended Posts

witam,

Pytanie do jakiegoś eksperta B6. Przejrzalem cale allegro i wszedzie gdzei jest Alcantara to boczki sa rowniez w Alcantarze. Czy tak bylo standardowo ? Patrze teraz na cennik B8 i jest napisane, że obszycie boczków w alcantarze pomimo wybranej tapicerki alcantara sa dodatkowo płatne. Ta opcja kosztuje ok 1300 zl. Podejrzewam, ze bez tej opcji boczki sa w materiale. Moze mi to ktoś potwierdzic ?? Moge kupic kanapy w alcantarze, ale bez boczkow i sie zastanawiam, czy przy kanapach w alcantarze w kolorze czarnym, czarne boczki, ale w materiale bedzie dobrze wygladac ?

Pzdr

Bartek

U siebie mam fotele i kanapę w alcantarze - tapicerka drzwi także jest obita alcantarą. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć - wg. katalogu B6 na rok modelowy 2003 (od kwietnia 2002) alcantara w fotelach i na drzwiach to jeden zestaw (pewnie chodzi tu o pakiet), ale przecież środek można konfigurować dowolnie. Ewentualnie istnieje możliwość, że fotele w danym aucie były wymieniane...

Z ciekawostek - wszystkie zestawy Recaro z alcantarą dla B6 tapicerkę drzwi miały obitą skórą - nie spotkałem jeszcze wersji z boczkami w alcantarze...

Patrząc na kody wyposażenia, N7U na pewno dotyczy foteli i kanapy z alcantarą. Natomiast PLE wydaje mi się, że odpowiada za kompletny pakiet skóra+alcantara... Teoretycznie obie opcje mogą istnieć oddzielnie :mysli:

Podłokietnik tapicerki drzwi możesz odkręcić - dostęp do śrub masz od wewnętrznej strony tapicerki.

ja mam fotele alcantra +skora a drzwi z alcantra,podlokietnik i reczny ze skory,bez sensu to jest jesli masz doplacac do boczkow z alcantry no ale tak se wymyslili chyba teraz zeby dorobic :gwizdanie: nowe auto bierzesz? fajnie masz :decayed:

niebierz w aso tylko dokup osobno, taniej i to duzó taniej