Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja -=Green MAMBA=- :D SPRZEDAM ! :(


Maciej8891

Rekomendowane odpowiedzi

a To taki mały OFF TOPIC

:) to jest moje maleństwo do małego szaleństwa w ciepłe letnie dni :)

HONDA FIREBLADE CBR 900 RR SC33 99r.

motocykl przytargany z Włoch przebieg to ledwo 25tys km :) modyfikacje jakie motocykl przeszedł to w sumie przednia szybka sportowa, przewody hamulcowe w stalowym oplocie, sportowy układ wydechowy firmy AKRAPOVIĆ i kilka innych rzeczy :)

DSCF1436.jpgDSCF1437.jpgDSCF1439.jpgDSCF1441.jpg

to mała przymiarka ubranka :D

20100530428.jpgDSCF1364.jpg

A o to Piękna i Bestia które sprawiają że uśmiech pojawia mi się na twarzy przy każdym otwieraniu garażu :)

DSCF1386.jpgDSCF1387.jpg

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________i wpadły kolejne mody :) zdjęcia w pierwszym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kupiłeś tą skórę a była bardzooo długo na allegro i nikt jej nie chciał kupić bo z angola, ja też się nad nią zastanawiałem ale za dużo roboty z tylną kanapą by było i nie pojechałem po nią :gwizdanie:

Aha a to co zaważyło to przyciski od spuszczania/wysuwania szyb bo na tej skórze jest po prawej stronie i praktycznie nie ma jak tego wyrezać na lewą stronę dlatego postanowiłem szukać wersję od europejczyka.

Ale ładnie się wszystko komponuje u Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a co masz na myśli pisząc że z tylną kanapą za dużo roboty by było ? :)

Z tego co pamiętam, do 97/98r są z tyłu haki - mocowania, natomiast przy lifcie są już haki mocowania (lub odwrotnie nie pamiętam) dlatego trzeba też rezać te mocowania, nie daję głowy że ta Twoja skóra jest z poliftowego modelu bądź z 98r bo byłem przy zakupie dwóch takich kompletów ale oba były z angola :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 15:26_________________________________________________

pewnie masz dzielona kanape a PABLO nie :cool1: i musial by sciene ciać :cool1:

A to też się zgadza :wink4:

Także jak widzicie, człowiek może mieć kasę ale trafić na taki komplet taki jaki chce to już inna sprawa :kwasny:

Najbliższy byłem zakupu czarnych kubłów w sierpniu ale miałem pecha który opisałem u mnie w temacie..

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem CI Pablo że akurat nie miałem problemów ani z przednimi fotelami ani z tylną kanapą :) bo było Plug & Play :D jedynie odkręcasz jedną śrubkę od oparcia i wszystko pasuje pięknie i cacy ale dokładnie ja mam dzieloną tylną kanape :) ale nie powiem furke masz kozak :naughty: ja jeszcze muszę obszy skórką reszte auta czyli boczki podłokietnik i ręczny ale narazie na zamontowanie czeka sprzęcik audio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem CI Pablo że akurat nie miałem problemów ani z przednimi fotelami ani z tylną kanapą :) bo było Plug & Play :D jedynie odkręcasz jedną śrubkę od oparcia i wszystko pasuje pięknie i cacy ale dokładnie ja mam dzieloną tylną kanape :) ale nie powiem furke masz kozak :naughty: ja jeszcze muszę obszy skórką reszte auta czyli boczki podłokietnik i ręczny ale narazie na zamontowanie czeka sprzęcik audio :kox:

Dzięki :wink4:

Teraz tylko musisz obszyć resztę tak jak mówisz i będzie cacy :)

Zmień sobie kiere od eski bo super będzie wyglądać ze skórą, co prawda ciężko będzie znaleźć bo kilka osób szuka takiej na małym wieloklinie (do 97r sierpień) ale nie ma się co poddawać, mi się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale tak jak mówisz znaleśc taką kiere to nie lada wyzwanie i zazwyczaj jak się znajdzie to bez poduchy a dodatkowo kupowac poduchę to już się zaczyna robic wydatek zobaczymy jak narazie już i tak auto zaczyna odżywac na nowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...