Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja -=Green MAMBA=- :D SPRZEDAM ! :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i to mi się podoba :D

Opublikowano

no i to mi się podoba :D

mi tez :wink4: ale ty pierwszy :przebiegly::evil:

Opublikowano
  • Autor

jaki cwaniak :cool1: ja się tak nie bawię :D no to audiczka teraz przejdzie szereg modów grill lampki audio :D jeszcze dojdzie latem gwint i chcę aluski zmienić :D

Opublikowano

jaki cwaniak :cool1: ja się tak nie bawię :D no to audiczka teraz przejdzie szereg modów grill lampki audio :D jeszcze dojdzie latem gwint i chcę aluski zmienić :D

głownie chce zobaczyc jak czarne lampki pasuja do zielonego :kox:

Opublikowano
  • Autor

aha to tak się bawimy :) nie ma zbieram klocki i idę do domu :polew: dawaj pierwszy :D

Opublikowano

aha to tak się bawimy :) nie ma zbieram klocki i idę do domu :polew: dawaj pierwszy :D

narazie srodek ogarniam :naughty: jak wyjde z srodka i bede uchachany to bede robic lampki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mi w środku została kiera od esy i fis :)

Opublikowano

mi w środku została kiera od esy i fis :)

no tobie styknie moze :naughty: mi nie :kox: ma byc inaczej :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja to bym chciał jeszcze zrobić radyjko 2 din :) ale to jest ciężkie do ogarnięcia ;( ale spokojnie później się pobawię może w zmianę podsufitki i reszte szczegółowych elementów :naughty: najważniejsze po tym będzie rs-projekt

Opublikowano

ja to bym chciał jeszcze zrobić radyjko 2 din :) ale to jest ciężkie do ogarnięcia ;( ale spokojnie później się pobawię może w zmianę podsufitki i reszte szczegółowych elementów :naughty: najważniejsze po tym będzie rs-projekt

powodzenia :decayed: czesci ciezko dostepne i ceny kosmos :)

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem ale za to efekt będzie też kosmos :kox:

Opublikowano

wiem wiem ale za to efekt będzie też kosmos :kox:

RS w sedanie to rzadkość to jeszcze RECARO do srodka :evil:

Opublikowano

najważniejsze po tym będzie rs-projekt

co to znaczy? chcesz rezać ori body RSa do ADR :gwizdanie:, lekkie nieporozumienie jak dla mnie :naughty:

Opublikowano

najważniejsze po tym będzie rs-projekt

co to znaczy? chcesz rezać ori body RSa do ADR :gwizdanie:, lekkie nieporozumienie jak dla mnie :naughty:

o kur no tak :blink: ty masz 1,8 ja myslalem ze 2,8 :wallbash: wez to lepiej odpusc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

najważniejsze po tym będzie rs-projekt

co to znaczy? chcesz rezać ori body RSa do ADR :gwizdanie:, lekkie nieporozumienie jak dla mnie :naughty:

dla mnie osiągi nie grają roli w aucie :) tylko wygląd :) od osiągów mam motorek :)

Opublikowano

najważniejsze po tym będzie rs-projekt

co to znaczy? chcesz rezać ori body RSa do ADR :gwizdanie:, lekkie nieporozumienie jak dla mnie :naughty:

dla mnie osiągi nie grają roli w aucie :) tylko wygląd :) od osiągów mam motorek :)

może i tak ale rzeźba jest spora :decayed:, rezaj, rezaj bedziesz drugi na forum z body RS w sedanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie bo jak dla mnie to sedan w body od rs wygląda :kox:

Opublikowano

no właśnie bo jak dla mnie to sedan w body od rs wygląda :kox:

wyglada za***iście to fakt :cool1:

Opublikowano
  • Autor

auto ma wyglądać i jeździć a zapier**** ma motorek to jest dopiero fun :evil:

Opublikowano

auto ma wyglądać i jeździć a zapier**** ma motorek to jest dopiero fun :evil:

tylko pomyśl sobie tylko co bedzie jak staniesz tym RSem, a obok Ciebie stanie ori RS, wtedy Ci się głupio zrobi :polew:, między innymi dlatego cristoforo sprzedał swojego TDi S4 :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.