Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z bezpieczikiem pompy. POMOCY


whajdecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,mam taki mały problem w audi a4 1.8 KAT benzyna 97 rok, trzykrotnie w ciągu 3 dni pali mi bezpiecznik od pampy paliwa, dodam ze z 3 miesiące temu siadł mi wyświetlacz paliwa, mechanik powiedział ze do wymiany jest cale zegary bo nie opłaca się tego naprawiać .Czy to też może jakoś wpływać czy to pompa sie kończy. Co jeszcze 1 miesiąc temu wymieniałem klocki i tarcze z przodu , problem jest ze jak jadę po miescie przy hamowaniu delikatnym włącza mi sie ABS czasem nie chce puścisz dodam a juz na trasie tego niema Teraz jestem w kropce bo nie wiem co się dziej a jestem w wiedniu i czy jak pojadę do PL to czy do jadę , jaka może być przyczyna palenia tych bezpieczników. Jestem trochę zielony w tematyce mechaniki wiec jak potrzeba jakiś jeszcze szczegółów to proszę pytać to napisze co będzie trzeba .P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zajrzeć do pompy i pływaka, wskaźnik paliwa i pompa najwyraźniej mają ze sobą coś wspólnego...

Co do ABS-u na początek zapiąć VAG i sprawdzić błędy... ewentualnie blokuje się któreś koło... może mechanik coś spartolił podczas wymiany klocków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam to samo pali bezpiecznik (15A)od pompy pomiar rezystancji na pompie wykazuje tylko 2 Ohma lecz pompa działa. Wskaźnik paliwa wysiadł w tym samym czasie - naprawiłem - uszkodzona była złączka w baku. Podejrzewam lód bo złączki od pompy i wskaźnika były po rozginane i połamane obudowy. Naprawa złączek nie pomogła na palenie bezpiecznika. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...