Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Co powiecie na te listwy


myklas81

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli oryginalnie nie posiadasz tych listew to ja bym nie zakładał, jeśli to jest klejone to nie wiadomo jak z trwałością tego na drzwiach czy zaraz nie będzie się odklejać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam ori i wymieniałem je bo też mi odstawały i kupiłem ori na allegro wyniosło mnie to za 3 listwy (dwie długie i jedną któtszą ok. 350 zł i powiem Ci jest teraz jest git, wszystkie Ci odstają jeśli nie to zamów sobie tylko te potrzebne i wymień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co z tego co koledzy wypisywali na forum to w każdy ASO inaczej, przeglądnij sobie też ten temat tu jest dużo ciekawych rzeczy opisanych na temat

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_dolnej_listwy_w_przednich_drzwiach_od_pasazera-t79698.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje numer tych listew tzn przednie drzwi kierowca i pasażer( musze zamowic w serwisie)

Prawy-przód:8D0 853 959 B

Lewy-przód:8D0 853 960 B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem po wymianie tych listew. Ogólnie jedna mi się totalnie posypała, reszta trzymała się chyba z przyzwyczajenia :/ Kupiłem zatem w ASO wszystkie 4 listwy za ok 600zl.. czy coś koło tego.

Listwy, do których dałeś linka z allegro kupiłem wcześniej - wychodzi niebotycznie taniej w końcu.. Jednak po zawiezieniu tego do znajomych mechaniorów - lakierników powiedzieli, mówiąc delikatnie, że niekoniecznie udany zakup. Zostawiłem jednak sobie te listwy na wszelki wypadek.

Ponad to trzeba je przykleić, potem polakierować, że to jakoś wyglądało.. Oczywiście spinki z ori listew też najlepiej trzeba będzie urwać. Chociaż.. na upartego, może by się dało to spasować/upchać pod listwami..? :mysli:

Listwy teraz w ASO mają plastikowe wnętrze (listwę mocującą) a nie jak stare - metalową żyletkę. Uważam, że powinny naprawdę potrzymać długo i dobrze.

Tak więc z doświadczenia zdecydowanie polecam kupić listwy ORI, i te z plastikiem a nie z metalem w środku. Z metalem za jakiś czas znów wszystko w środku pordzewieje, pobutwieje wręcz i wymiana nieunikniona.

Tyle :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy, do których dałeś linka z allegro kupiłem wcześniej - wychodzi niebotycznie taniej w końcu.. Jednak po zawiezieniu tego do znajomych mechaniorów - lakierników powiedzieli, mówiąc delikatnie, że niekoniecznie udany zakup. Zostawiłem jednak sobie te listwy na wszelki wypadek.

Ponad to trzeba je przykleić, potem polakierować, że to jakoś wyglądało.. Oczywiście spinki z ori listew też najlepiej trzeba będzie urwać. Chociaż.. na upartego, może by się dało to spasować/upchać pod listwami..? :mysli:

To jestem zaskoczony twoją wypowiedzią bo ja jestem zadowolony z zakupu, według wszystkich oznaczeń na nich wyglądają na ori. Ja nic nie przeklejałem tzn. zdjęłem te stare listwy i założyłem nowe dokupiłem tylko brakujące spinki a resztę ori które mi się nie połamały zostały i po założeniu nowych listw wszystko bardzo dobrze się spasowało. Lakierować nie lakierowałem bo mam czrne auto także nie było potrzeby. Co do tego czy tam jest plastik czy metal to nie mam pojęcia bo moje listwy były praktycznie całe w gumie także nie wiem co tam pod spodem siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te listwy i moge je sprzedac jak by ktos potrzebowl kupilem i nawet nie zakladalem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...