Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Trudny do zdiagnozowania problem z silnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

trzy miesiace temu kupilem Audi A4 1.8T 190 S-line z przebiegiem okolo 140 tys.km. z pelna historia serwisowa.

Przez pierwsze kilka tygodni wszystko bylo ladnie, pieknie az ktoregos dnia silnik zaczal pracowac bardzo nierowno.

Klimatyzacja przestala dzialac, silnik pracuje jak kosiarka, stracil moc. Kontrolka silnika mruga.

Mial wymienione wszystkie cewki, przeprogramowany komputer i nadal bez zmian.

Czy mozecie cos poradzic?

Czy ktos z Was mial podobny problem?

Z gory dzieki za wszystkie rady!!

Pozdrawiam,

Rafal

Opublikowano

komputerek panie zapnij.bo zgadywac nie ma co. pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Byl podpinany. Najpierw pokazywal cewki, cewki wymienilem... Pozniej trzeba bylo przeprogramowac komputer. To tez zostalo zrobione i nadal harczy jak traktor.

Opublikowano

Byl podpinany. Najpierw pokazywal cewki, cewki wymienilem... Pozniej trzeba bylo przeprogramowac komputer. To tez zostalo zrobione i nadal harczy jak traktor.

jesli glosno chodzi-jak traktor,to znaczy ze zawory tluka i nie dostaja dostatecznej ilosci oleju-u mnie walilo jak z kosiarki,jak smok pompy olejowej sie zatkal syfem i pompa nie podawala oleju,ale kontrolka na FISie pokazywala,ze cisnienia nie bylo-sprawdz cisnienie oleju-moze masz za slabe,ale nie na tyle,zeby kontrolka alarmnowa sie wlaczala-jak dlugo bedziesz tak jezdzil-zajedziesz turbine,jesli to wina oleju,przytkanych przewodow olejowych do zaworow,lub smoka pompy,ew samej pompy-tlukło najglosniej tam,gdzie napinacz łancuszka rozrzadu-tem hydrauliki nie bylo w ogóle :wink4:VAG o dziwo nic nie pokazywał...
Opublikowano
  • Autor

Przepraszam, moze nie do konca dobrze opisalem halas. To nie jest do konca pukanie, silnik caly sie trzesie i to powoduje ten halas. Najbardziej slychac go z tylu auta, przy wydechu.

Opublikowano

moze paliwa nie dostaje na ktorys/es gary i dlatego nim trzesie i nie ma mocy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Przeplywomierz byl sprawdzany, jesli to ma jakies znaczenie.

Opublikowano

katalizator zapchany?przy zatkanym kat'cie straci moc,check engine moze sie pojawic,no i cos do tlumika tez polexciec moglo...

Opublikowano
  • Autor

Tego jeszcze nie sprawdzalem... Jutro pogrzebie troche. Dzieki

Opublikowano

sprawdz Cisnienie dla pewnosci tez bo moze cos sie dzieje na cylindrze ktoryms

Opublikowano

Byl podpinany. Najpierw pokazywal cewki, cewki wymienilem... Pozniej trzeba bylo przeprogramowac komputer.

Jakieś konkrety, nr błędu??? "Najpierw pokazywał cewki", a teraz co pokazuje? i dlaczego było trzeba przeprogramować komputer?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.