Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to jest moje drugie A4 (pierwszy też był Avant - AFN, ale "przedliftowy")

Pokrótce:

Audi A4 Avant 1.9 TDi AVG z końca 1999r. Wybrałem po raz drugi ten model, ponieważ przekonałem się jak fajnie (oszczędnie i dynamicznie) jeździ ten silniczek, dodatkowymi atutami były wyposażenie i wrażenie jakie robi autko :hi:

Wyposażenie seryjne między innymi:

- ABS

- 4x AIR BAG

- wspomaganie

- el. szyby x2

- el. szyberdach

- el. lusterka

- centralny zamek z pilota

- otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

- otwieranie klapy bagażnika z kluczyka

- klimatronic

- kubełkowe fotele elektrycznie regulowane (lędźwie) + podgrzewane

- ori zestaw głośnomówiący z telefonem Nokia (ukryty w podłokietniku)

- ori radio Audi + 6 głośników + ori subwoofer

- ori alu 16" x5 szt.

- halogeny

- pakiet dodatkowego podświetlenia

- pakiet skórzany (skórzana kierownica S-line, itd.)

- 2x podłokietnik

- zawiecha 1BE :)

Kilka fotek:

img0064p.jpg w0.png

img0063tu.jpg w850.png

img0070k.jpg w850.png

img0071r.jpg w850.png

img0108h.jpg w0.png

img0077x.jpg w850.png

img0086y.jpg w850.png

Z auta jestem bardzo zadowolony, jednakże zapadła decyzja o zakupie A6, więc biała dama czeka na nowego właściciela...dbającego oczywiście o nią tak jak ja :)

Opublikowano

...a od tego jest dział "Sprzedam"

Opublikowano

prawie jak moja :decayed:

Opublikowano

Do możliwości wystawiania w dziale sprzedam trzeba mieć od 30< w górę wiadomości....

Opublikowano

swietna baza i juz widze co ladnego mozna z nia zrobic :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A-rek miałem swoją wizję :) ...

... ale potrzebuję coś większego - i padło na a6 ;)

Opublikowano

kupiłbym ją bo ładna i dobra baza do modów ale szkoda że parówa :decayed:

Opublikowano
kupiłbym ją bo ładna i dobra baza do modów ale szkoda że parówa

z parówy RS-a mozna rzeźbić :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zapowiadają mrozy, więc autko dostało nowe świece BOSH-a i termostat WAHLER. Wolę profilaktykę od męczenia się na zimnie :> [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:22_________________________________________________Spy shot :

img0729b.jpg w700.png[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:07_________________________________________________Spy shot 2:

img0725.jpg w700.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne :a4fan: i białe jak śnieg. Dobry silnik, wyposażenie, grzane fotele, szkoda, że bez skóry.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Auto dojechało całe i szczęśliwie. Najgorsza była trasa. Prędkość podróży od 40km/h do 80km/h Masakra. To od kiedy sie będziesz woził A6 :naughty: ? Pozdro

Opublikowano
  • Autor

No proszę, wyprzedziłeś mnie, a już chciałem pospuszczać się w twoim temacie na temat groźnie wyglądającej "instalacji" pod przednim zderzakiem :decayed: Cieszę się, że dotarliście cali i zdrowi, pogoda n koniec zrobiła się do d...y. Myślę, że Paweł będzie dłuuugo jeszcze cieszył się białą damą :) - i dokona obiecanych zmian ;) A6 już niedługo, chociaż rozwinął się dziś niespodziewanie temat znów A4 - tym razem sedan `00, 116 kucy, kurczę, jadę w trasę na 3 dni i jeszcze pewnie po drodze obczaję jakieś Tdi - iki :D n pewno dam znać co się urodziło :)

Opublikowano

W moim temacie zawsze możesz się wypowiedzieć :naughty: Na dzień dzisiejszy Paweł cieszy się z auta jak niemowlak ze słodyczy. Teraz tylko kupić rozrząd,napinacz, paski, filtry i można jeździć. Znowu A4 :> Dawaj z grubej rury. Kup A8 z 1996-1998r roku ale białą:D To dopiero będzie kozak. Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.