Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso


David

Rekomendowane odpowiedzi

panowie moge okazyjnie kupic nowe opony Pirelli Pzero Rosso 235/35/19 Dot 3009 dolaczam zdjecie

1ur_jS.jpg

sprzedawca twierdzi ze sa calkowicie nowe i nigdy nie byly zakladane na auto.cena to 550zl za sztuke z tego co wiem to cena w sklepie to ok 1000zl za sztuke,nie znam sie tak na oponach wiec czy moglby ktos fachowym okiem zerknac czy wszystko jest ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś je sprawdzić gdzieś w zakładzie wulkanizacyjnym... :good: Na pierwszy rzut oka może wyglądać wszystko ok a może ta jakaś "III klasa". :mysli: Daje Ci na to jakąś gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak: chcialbym je zobaczyc na zywo ale sprzedawca jest z miejscowosci Lubliniec...to odemnie ok 600km :kwasny: jeszcze do niego zadzwonie i wypytam o opony i czy da mi gwarance albo mozliwosc zwrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się w to nie pchał

kupowanie okazji na odległość... :no:

wydaje mi się że lepiej pójść w nieco niższe katalogowo, ale nowe i sprawdzone opony w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak: chcialbym je zobaczyc na zywo ale sprzedawca jest z miejscowosci Lubliniec...to odemnie ok 600km :kwasny: jeszcze do niego zadzwonie i wypytam o opony i czy da mi gwarance albo mozliwosc zwrotu

Gdyby była możliwość zwrotu to zawsze mógłbyś je zwrócić po założeniu na felgi i sprawdzeniu czy wszsytko ok. A jakby była gwarancja a powinna być (skoro są nowe, nie używane) to byłoby super! I sprawdż może datę produkcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdż może datę produkcji?

Data produkcji podana w 1. poście, tegoroczne ;) Powinien mieć do nich gwarancję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdż może datę produkcji?

Data produkcji podana w 1. poście, tegoroczne ;) Powinien mieć do nich gwarancję.

No widzisz nie zauważyłem! :wallbash: No to tak jak mówiłem powinna być gwarancja... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie to to sa opony potestowe.Pewnie z boku na oponie bedzie napis opona testowa w jakims obcym jezyku.Wiem ze gosc z wroclawia sprzedaje takie opony jako nowe.Sam od niego kupowalem,tez pirelli i za 2000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedwca mowi ze kupil opony w niemczech za ok 950 euro komplet,mowi ze ma papiery na zakup opon,kupowal je do audi a8 ale kupil teraz felgi 21 i te opony mu nie potrzebne.

Piotrcar a jakby byly potestowe to zle ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Piotrcar a jakby byly potestowe to zle ?? :mysli:

Może nie złe ale używane gdzieś tam... :gwizdanie: A tutaj mowa o nowych więc może rzeczywiście gość kupił ale mu są niepotrzebne? :mysli: Jak tak wyglądałaby sprawa to myślę, że warto. :good: To byłaby cena o połowę tańsza niż w sklepie... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sek w tym ze w sklepie takie opony kosztuja 2 x tyle :kwasny: jakby w sklepie byly po 700zl to bym bral ze sklepu...jeszcze mysle ale raczej bede je bral :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mame pzero rosso w rozmiarze 225/45/17 i niestety potwierdzam opinie o halasie jaki wytwarzaja.. bardzo szybko zaczynaja ząbkowac, jezeli dojdzie do tego jeszcze glosna nawierzchnia to przyjemnie nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...