[ALL B5] Czujnik parkowania...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , ze powoli koncza mi sie pomysly co by tu jeszcze zrobic wpadl mi do glowy parktronic.

Ma ktos u siebie cus takiego?? Najlepiej w a4 b5.

Orginaly nie moge znalezc ale pewnie podrobka tez sobie jakos z tym poradzi:)

Chce zrezygnowac z jakis glupich wyswietlaczy bo w oryginale tego nie bylo.

Co myslicie o tym zestawie??

http://allegro.pl/item87225542_czujnik_cofania_sonar_parkowania_golden_eye_y_2616.html

U siebie uzywalbym jedynie buzera a zderzaczek wygladalby jakos tak bogaciej :wink:

U siebie zamontowalbym w ta czarna podkladke...

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/a11.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Parktronik spoko sprawa mam i bardzo polecam.Szczególnie chwali go sobie moja żonka:P.A co do miejsca w którym chcesz zamontować czujniki to myśle że jest to trochę za nisko.Według mnie będzie Ci pikało nawet przy drobnych kamyczkach lub krawężniku ale może się mylę.Podali w specyfikacji ze wykrywa przeszkode od 3m ale nie podali czy fale czy też ultradźwięki rozchodzą się w poziomie albo też w pionie i poziomie bo myślę że jeżeli to drugie to może wykrywać nawierzchnię i będzie sygnalizował niepotrzebnie.Ale to tylko moje gdybanie a jak jest to zapytaj sprzedającego.Pozaczepiaj też ludków co już to kupili u tego gostka i popytaj o ich doświadczenia.Zyczę udanej instalacji i cofania z zamkniętymi oczami 8)

(masz miodzio felgę)

pozdro Łodziu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musze popytac. Ale widze , ze sporo osob zakupuje.

A co do miejsca zamontowania to tam wlasnie mieszcza sie czujniki w oryinale s4 a taki zderzaczek wlasnie posiadam.

U siebei masz oryginal czy podroba??

Jaki dzwiek jest wydawany??

Od jakiej odległosci max do jakiej min dziala??

Poprosze o fotke :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam oryginalny.Co do dzwięku to jest to takie pikanie potem coraz szybsze aż do ciągłego sygnału.Co do odległości to przyznam że nie sprawdzałem tego jakoś mnie to nie ciekawiło.Co do czujników w s4 to są to oryginały i są pewno odpowiednio dobrane.Te które zamierzasz kupić są uniwersalne więc tak jak pisałem wcześniej nie wiadomo jaki mają zakres działania w pionie.Więc lepiej się dowiedzieć przed zamontowaniem.

Co do fotki to niemam i sądzę że zanim zrobię to już dawno zamontujesz czujniki.

pozdro Łodziu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    .Co do odległości to przyznam że nie sprawdzałem tego jakoś mnie to nie ciekawiło.

Narożne czujniki od 0,60m , centralne tylne od 1,50m , a centralne przednie od 1,0m :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, z ciekawości chciałem zapytać czy zainstalowałeś już to cacko? W sumie to przymierzam się do czegoś takiego, ale nie wiem którędy ewentualnie puścić kabelek z tyłu do kokpitu :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Cześć, z ciekawości chciałem zapytać czy zainstalowałeś już to cacko? W sumie to przymierzam się do czegoś takiego, ale nie wiem którędy ewentualnie puścić kabelek z tyłu do kokpitu :?:

Cholera pech chial , ze musze kupic tarcze hamulcowe i wywale pare zl na power disc nacinane wiec parktronic musi poczekac... :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam ,dopisze sie do tego tematu bo nigdzie nie moge znalezc innych wiadomosci,otoz chdzi mi o to czy jakbym wiercil otwory na wysokosci wskazanej prazez producenta tj.50cm od ziemi to czy w zderzaku nie napotkam zadnych przeszkod,czy nie ma tam jakis wzmocnien itp.moze mial ktos do czynienia z takim przypadkiem? prosze o wiadomosci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta