Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Problem z czujnikiem STOPU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W mojej Bunii (b7) pojawil mi sie taki problem:

co jakis czas (najczesciej) w nocy jak jest zimna noc albo wilgotna (mglista) przynajmniej nigdy nie zauwazylem w lecie

zapalaja mi sie swiatla stopu

swieca albo same stopy w klapie albo czasem ale juz rzadziej wraz z trzecim swiatlem stopu.

w 90% przypadkow pomaga otwarcie drzwi pilotem i swiatla gasna.... ale za jakis czas znowu sie zapalaja

klilka razy zdarzylo sie ze musialem nacisnac pedal hamulca i wtedy po problemie...do kolejnej zimnej nocy

Czy to moze byc padajacy czujnik STOPu???

nie wiem czy to moze miec cos wspolnego z tematem ale

jak zamkne samochod i po chwili zgasna juz wszystkie kontrolki (np. awaryjnych) to gdzies z okolicy pedalow slychac takie cichce gluche szybkie stukanie (czasem na przejsciu dla pieszych dla gluchych napieprza tak szybko takie stukanie jak jest zielone :) )

cos na moj gust jak jakis stycznik robiacy zaklocenia albo cos w ten desen

ale namieszalem w opisie łooo :)

Przepraszam ze namieszalem strasznie w opisie

Modow przedpraszam jesli to nie odpowiedni dzial

i mam nadzieje ze ktos ma pomysl co to moze byc

Pzdr

Kerczi

[mod]proszę używać prefiksu przy zakładaniu tematu.Poprawione[/mod]

Opublikowano

Czesc,

mialem ten sam problem w mojej B6 w maju. Nie wiem, czy ma cos z tym wspolnego temperatura, wilgotnoscia i pogoda w ogole, ale u mnie to po prostu padl wlacznik swiatel stopu, ten zamontowany przy pedale. U mnie to sie zaczelo dziac krotko po podlaczeniu niefabrycznego modulu haka i myslalem, ze ten modul cos namieszal, ale magik u ktorego bylem pogadal z kims z serwisu i mi powiedzial , ze te wlaczniki do swiatel stopu mialy wadliwa konstrukcje. Wyslal mnie do ASO po nowy( chyba juz poprawiony) i zaplacilem za to 48 PLN. Powtem wymienili to za 20 PLN i od tego czasu sie nie powtorzylo. Zaczal bym od tego wlacznika. A tak na marginesie, juz komus odpowiadalem na dokladnie ten sam temat. Szukajka sie klania

Pozdrawiam

Opublikowano

Taki problem jak opisujesz miał mój szwagier w B6 było tak samo jak kolega Modbar. wymiana czujnika stop pomogła.

pozdro!

Opublikowano
  • Autor

Tez mi sie tak wydawalo no ale dziwny jest fakt ze to dzieje sie tylko w taka pogode....czyzby rozciaganie/kurczenie temperaturowe materialu wchodzilo w gre??

Opublikowano

może wilgoć się skrapla i i robi mała zwarę ??

Opublikowano
  • Autor

no nic, zamierzam wymienic na dniach czujnik stopu, dzisiaj doprowadzil mnie do szalu bo przez noc rozladowal aku :/

Opublikowano

Piter220v miał podobną sprawe. tyle że jemu cały czas świeciły światła.

Wymienił czujnik stopu i jest ok

Opublikowano

Wydaje mi się, że czujnik stopu to poprawna diagnoza. Miałem kiedys w swoim Audi podobna sytuację.

Opublikowano
  • Autor

Kupilem czujnik. jutro wymienie i dam znac jak efekty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.