Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 TDI 110km Lift :)

Wyposażenie:

-pakiet chrom

-pakiet dod. ośwetlenia wnętrza

-navi + :good:

-fis

-podgrzewane fotele

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

-climatronik

-podłokietnik

-elektryczne szyby

-domykanie szyb z pilota

-elektryczne i podgrzewane lusterka

-scyzoryk :decayed:

____________________________________________________________________________

Plany:

-zderzak S4

-gril RS4 - będzie s4 :thumbup:

-xenony

-emulator pod navi

-ciemne szybki

- opony na alusy :>

-ringi na zegary

-kierownica S4

-polerka końcówki wydechu

-fis (podłączyć do końca)

-gleba :naughty: 1BE -20mm :decayed:

-bose :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co dalej to czas pokażę :)

autko obecnie na zimowych oponach ale aluski są i czekają na okopki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Auto świerzo po kąpieli :)

ffbca04f1cdb3f3bm.jpg b1a8372a2474c7d0m.jpg c6eff2860ea71abem.jpg d5e443075dbb8189m.jpg 71b0d9faa273c3f3m.jpg

2c19b0ce0fa4f4f5m.jpg 373ac4c64b017431m.jpg 42076eef65c520fdm.jpg

Wnętrze:

dc16304cdd505bcfm.jpg 99eb6c2008ff5512m.jpg f6123307e8a856a2m.jpg 8cc9b4e22bd1ad38m.jpg

Nowa kiera S4 :yeee:

ef9b5fefdc233ee3m.jpg 892303753c66812bm.jpg 9d8eb0b675118996m.jpeg

S4 Gril :naughty: :naughty: :naughty:

703c290d64bc4e61m.jpg 510140ede265c62em.jpg 764c8e7f84d2fb7cm.jpg

:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie to, brzydkie felgi, brzydki licznik i ogólnie paskuda :thumbdown: w dodatku czarne i murzyńskie :P

:decayed: tragedii nie ma :good: Graty fury :wink4: Uważaj na dekielki od felg :naughty: Bo ja musiałem dokupić i teraz będę je woził w kuferku, żeby znowu się komuś nie spodobały :decayed: Albo przypierd#lę je jakimś solidnym klejem :decayed: Powodzenia w modach :wink4: A no i zrób coś z zawiasem, bo do tych 17'' trzeba minimum -20 (1BE) lub najlepiej 30/40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezly pomysl, bo tak to łyso tam jest jakos :decayed:

niech wstawi funk :kox:

wstawie esp ładnie podświetle i bedzie bajer :D

a gleba jest konieczna jak dojdą alusy, narazie na tych zimówkach przelece zime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak sobie z rana wejść w murzynka i sobie pojeździć :polew: :polew:

a co do auta to do planów dopisz chip , bo felga z S4 waży 13kg i auto troche zwolni na nich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem też o chipie, mam takiego gościa niedaleko co zna sie dobrze na tym i myślę ze jak będzie $$$ to sie do niego zgłoszę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo naprawdę fajniutka, nie ma to jak czarny!! :naughty: Zazdroszcze navi!!!! :) Życze jak najszybszego zrealizowania modów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo naprawdę fajniutka, nie ma to jak czarny!! :naughty: Zazdroszcze navi!!!! :) Życze jak najszybszego zrealizowania modów!

mi sie widzi taki audi zielone :D navi fajna rzecz fajnie wygląda jeszcze emulator musze sobie dokupić i bedzie gitara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie gleba :D jeszcze jakieś fajne foty trzeba porobić ale pogoda kiepska :confused4: szukam jeszcze tej nakładki w drewnie koło gałki zmiany biegów na 2din jak by ktoś wiedział o takiej to proszę pisać na pewno wezmę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałeś deski na fotce u mnie? mam deske w drewnie ale brakuje tego koło zmiany biegów (nie wiem jak to sie fachowo nazywa)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:47_________________________________________________to ta fotka robiona przy wprowadzaniu samochodu ;) i to jeszcze telefonem więc sory za jakość :hi:

1b050a2ceb3f9db4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

no i gra :wink4:

boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu :decayed: ...ale Tobie się ma podobać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...