Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Lotka tylna Avant B6 / B7 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Z racji tego ,że wielu z nasz szuka dobrych , tanich i sprawdzonych rozwiązań pewnych problemów ,postanowiłem się czymś "pochwalić" i mam nadzieje przyczynić tym samym do mniejszej ilosci stresu i marnowania czasu na przeglądanie "Alledrogo" .

Od dłuższego czasu poszukiwałem intensywnie lotki do Avanta B6/B7 S-line.

Niestety towar deficytowy na rynku wtórnym ale za to dostępny u Dealerów Audi w katalogu akcesoria .. tyle że w cenie zaporowej, bo ponad 1000 zł.

Sądziłem ,że znalezienie tego samego,oryginalnego produktu za 600 zł już zalatwia sprawę ... http://www.allegro.pl/item848188288_spojler_spoiler_audi_a4_s4_s_line.html

ale niestety skarpeta okazała się dziurawa i kasa z niej gdzieś sie rozeszła.

Grzebiąc w necie natknąłem się na kilka opinii o produktach tej firmy , dodatkowo będąc na giełdzie podpytałem gościa oferującego róznego rodzaju dokładki i spojlery o coś dobrego - usłyszałem TFB .

Więc znowu Alledrogo i mam : http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=534666.

Cena była zadowalająca - 180 zł.

Wiec po wymianie kilku maili , pewnego popołudnia ktoś zapukał do drzwi ( i nie był to święty mikołaj :wallbash:)

Spojler (przesyłka ) wyglądał tak:

http://img32.imageshack.us/img32/392/dsc03780m.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/1442/dsc03755u.jpg

Wstepnie pasowanie (nastawiałem się że miały być poprawki ale naprawde miło byłem zaskoczony bo nie były one absolutnie potrzebne)

http://img693.imageshack.us/img693/4857/dsc03752k.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/634/dsc03753c.jpg

Po malowaniu podkładem:

http://img32.imageshack.us/img32/2522/dsc03762y.jpg

I kolorem:

http://img138.imageshack.us/img138/1167/dsc03775l.jpg

Klejenie na auto:

http://img32.imageshack.us/img32/392/dsc03780m.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/2609/dsc03781b.jpg

Kilka godzin pózniej:

http://img689.imageshack.us/img689/3617/dsc03782s.jpg

I w koncu efekt koncowy(tym razem auto już umyte) :

http://img693.imageshack.us/img693/152/dsc03791f.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/9619/dsc03788.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/863/dsc03790.jpg

Jestem mega zadowolony z porduktu. Naprawdę nastawiałem się na kiche z laminatu ale jestem miło zasokoczony.

Produkt nie wymagał pasowania czy jakiś poprawek . Jest przygotowany do lakierowania, oraż do montazu w oryginalne otwory montażowe w modelu B7.

Wczoraj porównywałem ją z oryginałem - ma delikatnie inne boki , ale długosc dzaszku (czyli zwis) jest niemal identyczny. Miejsce na lampkę stopu przystosowane zarówno pod B6 jaki B7.

Jak dla mnie to idelane rozwiązanie !

Udało sie mnie wynegocjować rabat dla A4-Klub.pl w wysokosci od 10% do 20% w zależności od zamawianego asortymentu. Wystarczy sie powołać na tą fotorelację i podać Hasło A4-Klub.pl.

Pozdrawiam i miłego użytkowania.

Opublikowano

Dzięki za info, ciesze się, że ktoś wypróbował produkty tej firmy :good: sam im się przyglądałem i z tego co pamiętam nie tylko ja. Niestety akurat ta lotka do mnie nie przemawia :thumbdown: za to rozważam tą http://www.allegro.pl/item823233654_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html dyskretniejsza i zdecydowanie wygląda jak ori :good:. Skoro mówisz, że jakość OK to chyba się zdecyduję bo tylko lotki mi już brakuje do pełnego s-line.

opis produktu i wątek jak najbardziej przydatny :good:

pozdrawiam

Opublikowano

Popieram :good: - ładnie przetarte szlaki, bo i ja się zastanawiałem nad loteczką z linka KENOIX'a. Jak nie znajdzie się ori S-Line,to będzie dobry zamiennik :> Mi też tylko tego brakuje do pełnego pakietu :naughty:

Opublikowano

Jutro jak będę miał chwilę czasu to podjadę odbiorę tą loteczkę i powiem co i jak. Może do końca roku uda się wyrezać pełen s-line to bym w końcu furkę na forum wrzucił :wink4:

Opublikowano

kiedys doradzalem jak kupic taka lotke S LINE do avanta B6 lub B7 ... otoz trzeba szukac na ALLEGRO klapy do B7 z taka lotka ,do B6 raczego bedzie ciezko :kwasny:

podaje przyklad ... przyklad pierwszy z ogloszenia

http://moto.allegro.pl/item833359608_audi_a4_s4_rs4_model_8e0_b7_klapa_tyl_avant.html

moze akurat odkreci i sprzeda lotke :) za .....np. 200 Pln ...trzeba negocjowac no nie wiem

musicie szukac az cos pojawi sie moze cos tanszego (klapa)

takie jest moje zdanie :wink4:

Opublikowano

kiedys doradzalem jak kupic taka lotke S LINE do avanta B6 lub B7 ... otoz trzeba szukac na ALLEGRO klapy do B7 z taka lotka ,do B6 raczego bedzie ciezko :kwasny:

podaje przyklad ... przyklad pierwszy z ogloszenia

http://moto.allegro.pl/item833359608_audi_a4_s4_rs4_model_8e0_b7_klapa_tyl_avant.html

moze akurat odkreci i sprzeda lotke :) za .....np. 200 Pln ...trzeba negocjowac no nie wiem

musicie szukac az cos pojawi sie moze cos tanszego (klapa)

takie jest moje zdanie :wink4:

nie za bardzo chcą sprzedawać same lotki, warto szukać okazji z klapami jednak w tej chwili też kiepsko jedna rs4 1000zł i s-line 1200 śledzę wszystko na bieżąco...

Opublikowano
  • Autor

kiedys doradzalem jak kupic taka lotke S LINE do avanta B6 lub B7 ... otoz trzeba szukac na ALLEGRO klapy do B7 z taka lotka ,do B6 raczego bedzie ciezko :kwasny:

podaje przyklad ... przyklad pierwszy z ogloszenia

http://moto.allegro.pl/item833359608_audi_a4_s4_rs4_model_8e0_b7_klapa_tyl_avant.html

moze akurat odkreci i sprzeda lotke :) za .....np. 200 Pln ...trzeba negocjowac no nie wiem

musicie szukac az cos pojawi sie moze cos tanszego (klapa)

takie jest moje zdanie :wink4:

WRC- to mnie podsyłaleś linki , ale uwierz mi nikt nie chce sprzedawać samej lotki , a najtańszą klape znalazłem za 600 - 800 zł.

Wiec taka była moja decyzja - oczywiscie nie musicie się z nia zgadzać , choć prawda jest taka ,że oryginał to zawsze oryginał.

Tak jak napisałem - stosunek ceny do jakości jest zadowlajaący .

Opublikowano

Jak ktoś będzie chciał ORI to pewnie będzie szukał aż znajdzie ale jak ktoś chce mieć niekoniecznie ORI to rozwiązanie spox choć ta lotka http://www.allegro.pl/item823233654_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html bardziej mi sie podoba... :good: Ale wiadomo! Co się komu podoba... :kox: Tak jak już ktoś powiedział wyżej... szlaki przetarte i dzięki za fotostory Jacku... :cool1::good:

Opublikowano

ciekawe czy nie będzie problemu przy ostrym słońcu jak sie nagrzeje :mysli:

tez miałem sobie kupić ale w końcu upolowałem ori :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info, ciesze się, że ktoś wypróbował produkty tej firmy :good: sam im się przyglądałem i z tego co pamiętam nie tylko ja. Niestety akurat ta lotka do mnie nie przemawia :thumbdown: za to rozważam tą http://www.allegro.pl/item823233654_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html dyskretniejsza i zdecydowanie wygląda jak ori :good:. Skoro mówisz, że jakość OK to chyba się zdecyduję bo tylko lotki mi już brakuje do pełnego s-line.

opis produktu i wątek jak najbardziej przydatny :good:

pozdrawiam

Jak odbierzesz to daj znać czy jest identyczna jak na zdjęciach , czy ma takie podcięcia jak moja... bo ja własnie z tej aukcji brałem i jak widać lekko sie rózni.

Opublikowano

Więc tak lotka odebrana, muszę powiedzieć, że nawet mimo opisu Jacka byłem lekko sceptyczny.

Muszę przyznać i zarazem potwierdzić słowa Jacka jakość wykonania :good: na prawdę Panowie z TFB nie mają się czego wstydzić. Faktycznie jest to laminat nie np ABS, ale widać to tylko od wewnątrz lotki. Z zewnątrz wszystko wykonane jest z najwyższą starannością! Nie ma jakiś niedoróbek ostrych krawędzi czy nadlewów. Otwór pod światło stop idealnie po środku nic nie trzeba poprawiać doszlifowywać ani przycinać (bo i takie produkty się trafiają!). Powierzchnia idealnie gładka przygotowana do lakierowania. Spasowanie na samochodzie praktycznie idealne. Teraz do lakierni ze wszystkim co uzbierałem i może się uda przed końcem roku na niunie wrzucić s-line.

Powiem tak, sam szukałem ORI daszka bardzo długo, nie miałem zamiaru przepłacać w ASO i kupować za ponad 1k zł :wallbash: a dostanie z rynku wtórnego jest nie prostą sprawą (nie mówię, że niemożliwą). Daszek z TFB jest naprawdę dobrą alternatywą! (od razu mówię opis nie jest sponsorowany :wink4:) Zapomniałem dodać, że laminat nie jest jakimś tam giętkim plasticzkiem tylko sztywną i zwarta formą, którą ciężko wygiąć czy złamać!

Co do rabatów to niestety przy zakupie przez allegro nie obowiązują! Więc lepiej odwiedzić stronę firmy i się dogadać podając hasło A4-klub.

Jak wszystko skończę na pewno pokaże owoc pracy i jak to wyszło, jednak musicie uzbroić się w cierpliwość.

ps, Jacek moja jest identyczna jak na zdjęciach, nie ma tego podcięcia. Wygląda jak ori s-line.

aha zapomniałem dodać czym kleiłeś?

pozdrawiam

Opublikowano

Dokładnie Panowie jak to jest mocowane na kleju ( jaki to klej) czy jakieś śruby i czy po zamocowaniu nie rusza sie w pionie (gora-dół).

Kolejne pytanko czy światło stop jest przekładane i pasuje idealnie czy trzeba dokupić jakieś inne dopasowane do lotki (bo mam srebrnego furacza i włożył bym np z białym kloszem stopa lecz takiego narazie nie widziałem i chyba nie zobaczę bo nie ma jak mi sie wydaje).

Opublikowano
  • Autor

PS, Jacek moja jest identyczna jak na zdjęciach, nie ma tego podcięcia. Wygląda jak ori s-line

- no to lux . Dałem się w maliny wgonić.

Mocowanie - w narożnikach dwa cienkie paski taśmy 2-stronnej , po bokach i w miejscu na śrubki klej do szyb , po środku klej do szyb. Kleju dosłownie tyle co pasty do zębów na szczoteczce i to zawsze w połowie szerokości spojlera , tak aby nie wypłynął poza niego bo bedzie nieładny ślad na lakierze.

Kolejne pytanko czy światło stop jest przekładane i pasuje idealnie czy trzeba dokupić jakieś inne dopasowane do lotki (bo mam srebrnego furacza i włożył bym np z białym kloszem stopa lecz takiego narazie nie widziałem i chyba nie zobaczę bo nie ma jak mi sie wydaje).

- światła nie ruszasz bo spojler to nic innego jak cienka nakładka na fabryczną klapę bagażnika :decayed: wiec światła nawet nie dotykasz.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam

mam pytanie:czy te nakladki na drzwi u dolu tez gdzies zakupiles? jesli tak to moze podesles mi jakis adresik lub kontakt? dzieki pozdrawiam

Witam serdecznie.

Z racji tego ,że wielu z nasz szuka dobrych , tanich i sprawdzonych rozwiązań pewnych problemów ,postanowiłem się czymś "pochwalić" i mam nadzieje przyczynić tym samym do mniejszej ilosci stresu i marnowania czasu na przeglądanie "Alledrogo" .

Od dłuższego czasu poszukiwałem intensywnie lotki do Avanta B6/B7 S-line.

Niestety towar deficytowy na rynku wtórnym ale za to dostępny u Dealerów Audi w katalogu akcesoria .. tyle że w cenie zaporowej, bo ponad 1000 zł.

Sądziłem ,że znalezienie tego samego,oryginalnego produktu za 600 zł już zalatwia sprawę ... http://www.allegro.pl/item848188288_spojler_spoiler_audi_a4_s4_s_line.html

ale niestety skarpeta okazała się dziurawa i kasa z niej gdzieś sie rozeszła.

Grzebiąc w necie natknąłem się na kilka opinii o produktach tej firmy , dodatkowo będąc na giełdzie podpytałem gościa oferującego róznego rodzaju dokładki i spojlery o coś dobrego - usłyszałem TFB .

Więc znowu Alledrogo i mam : http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=534666.

Cena była zadowalająca - 180 zł.

Wiec po wymianie kilku maili , pewnego popołudnia ktoś zapukał do drzwi ( i nie był to święty mikołaj :wallbash:)

Spojler (przesyłka ) wyglądał tak:

http://img32.imageshack.us/img32/392/dsc03780m.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/1442/dsc03755u.jpg

Wstepnie pasowanie (nastawiałem się że miały być poprawki ale naprawde miło byłem zaskoczony bo nie były one absolutnie potrzebne)

http://img693.imageshack.us/img693/4857/dsc03752k.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/634/dsc03753c.jpg

Po malowaniu podkładem:

http://img32.imageshack.us/img32/2522/dsc03762y.jpg

I kolorem:

http://img138.imageshack.us/img138/1167/dsc03775l.jpg

Klejenie na auto:

http://img32.imageshack.us/img32/392/dsc03780m.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/2609/dsc03781b.jpg

Kilka godzin pózniej:

http://img689.imageshack.us/img689/3617/dsc03782s.jpg

I w koncu efekt koncowy(tym razem auto już umyte) :

http://img693.imageshack.us/img693/152/dsc03791f.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/9619/dsc03788.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/863/dsc03790.jpg

Jestem mega zadowolony z porduktu. Naprawdę nastawiałem się na kiche z laminatu ale jestem miło zasokoczony.

Produkt nie wymagał pasowania czy jakiś poprawek . Jest przygotowany do lakierowania, oraż do montazu w oryginalne otwory montażowe w modelu B7.

Wczoraj porównywałem ją z oryginałem - ma delikatnie inne boki , ale długosc dzaszku (czyli zwis) jest niemal identyczny. Miejsce na lampkę stopu przystosowane zarówno pod B6 jaki B7.

Jak dla mnie to idelane rozwiązanie !

Udało sie mnie wynegocjować rabat dla A4-Klub.pl w wysokosci od 10% do 20% w zależności od zamawianego asortymentu. Wystarczy sie powołać na tą fotorelację i podać Hasło A4-Klub.pl.

Pozdrawiam i miłego użytkowania.

Opublikowano

To nie są nakładki, tylko listwy drzwiowe S-Line / S4, przykręcane w miejsce ori - poszukaj pod takim hasłem na allegro - jest tego troszkę. [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Koszt 500-700 pln na chwile obecną za S-Line.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Leon'sjo ma u siebie listwy S4, a te raczej są baaaardzo niedostępne :gwizdanie:

Od pakietów S-Line / S4 jest inny dział i temat, więc zapraszam do dyskusji tam :decayed:

Opublikowano

Nie robcie OT :wink4:

Opublikowano

Odświeżę temat, mianowicie udało mi się dorwać lotkę z rs4 i muszę przyznać, że prawie nie widać różnicy między ori i tą odlewaną :good: wiadomo różnią się w środku troszeczkę i ta od RSki jest minimalnie dłuższa (jakieś 5mm -1cm nie mierzyłem). Ale wszystkie krawędzie nawet ta wklęsła "od frontu" są praktycznie takie same :good: jakby ktoś chciał to tą-nie ori mam do sprzedania. Powaga powtórzę się robota pierwsza klasa. Gdyby nie to, że jeszcze jej nie zamontowałem a w między czasie okazyjnie dorwałem ori to bym ją śmiało zamontował. Jeśli ktoś ma dylemat czy kupować, śmiało mówię tak! Jak nie ma różnicy to po co przepłacać :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dodam tylko że lotki od B6 i B7 to nie koniecznie to samo. W B6 3 stop jest kwadratowy, w B7 zaokrąglony i ciut miejszy. Mi sie udało upolować ORI z B7 i musiałem dokupic stop z B7 i teraz jakoś zakombinowac , bo mała dziurka zostala z boku stopu.

Opublikowano

też miałem z b7 :gwizdanie: wystarczy mały lift lotki i pasuje :cool1:

Opublikowano

Jak cos mam do sprzedania ori lotke od b7.

Cena 400zl.--> sprzedana.

Moze nie najtaniej ale zbieram na RNSe :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.