Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kalibracja komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym jakoś zadziałać by komp.pokazywał dokładniejsze spalanie przekłamuje mi 0,6l / 100 km.

Szukałem i znalazłem tylko to:

Odp: [b5 AFN] Kalibracja komputera pokładowego - błędne wskazania średniego spalania

« Odpowiedz #3 : 21 Luty 2008, 07:56 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

W B6 wygląda to tak:

1. podłączyć VAG'a

2. wybrać 17 (licznik - instruments)

3. wybrać 10 (adaptacja)

4. zmienić wartość według :

Consumption Correction

,Standard: 100 %

,Range: 85...115 %

Mam Vaga 2,5 i 4,9 ale z licznikiem nie chce mi się połączyć. Z silnikiem klimą poduchami itp.nie ma problemu z licznikiem nie mogę .Ma ktoś jakąś sugestię?

Opublikowano

Ja mam troche inny problem bo moge sie połaczyc ale licznik nie chce przyjąc nowej wartosci cały czas wskakuje 100%. Natomiast u taty w TDI nie mozna wykasowac inspekcji cały czas odrzuca nowe wartosci, spotkał sie ktos z tym.

Opublikowano

Ja mam troche inny problem bo moge sie połaczyc ale licznik nie chce przyjąc nowej wartosci cały czas wskakuje 100%. Natomiast u taty w TDI nie mozna wykasowac inspekcji cały czas odrzuca nowe wartosci, spotkał sie ktos z tym.

Autko czipowane? Niektórzy tunerzy modzą tak, że potem nie można zmieniać pewnych ustawień - blokują je. Ja mam zablokowane adaptacje silnika, może u Ciebie ktoś pojechał grubo i zablokował więcej.

Opublikowano

Ja mam troche inny problem bo moge sie połaczyc ale licznik nie chce przyjąc nowej wartosci cały czas wskakuje 100%. Natomiast u taty w TDI nie mozna wykasowac inspekcji cały czas odrzuca nowe wartosci, spotkał sie ktos z tym.

Autko czipowane? Niektórzy tunerzy modzą tak, że potem nie można zmieniać pewnych ustawień - blokują je. Ja mam zablokowane adaptacje silnika, może u Ciebie ktoś pojechał grubo i zablokował więcej.

ale nie w zegarach ... :wink4:

Opublikowano

Dokładnie zegary to inna bajka i oba auto to wersje seryjne bez zadnych modzeń, u mnie w ADR-ze bez problemu wykasowałem inspekcje a u taty za grzyba nie chce.

Opublikowano
  • Autor

No cóż ja mam pomodzone ,ale po kiego grzyba tuner miałby tam ingerować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.