Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Drgania podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim prosze o kolejna pomoc. Moje audi kopletnie mi sie sypiem,mam problem z moca autko niby sie zbiera ale dopiero od wysokich obrotow wogole nie ciagnie od dołó,no i te wibracje na calej karoseri normalnie czuc mruwki w nogach.I zauwazylem ze nie kopci wogule jak na disla przystalo zero czarnego dymu jak mu przygazuje, turbina chodzi wimienilem plecionke i wywalilem kata i silnik glosno pracuje twardo.Co to moze byc mam juz dosyc audi a4 strasznie mi czysci kieszeń.Pozdrawiam I jeszcze jedno gdy jade naprzyklad na 2 albo 3 biegu na minimalnej predkosci ale po ruwnym trzepie cala buda.

Opublikowano

zacznij od sprawdzenia czy nie masz pozrywanych poduszek pod silnikiem i skrzynią :wink4:

Opublikowano

wymieniałeś moze rozrząd?? moim zdaniem, to wina przestawionego rozrządu.

Brak mocy, i twarde chodzenie auta.

Opublikowano

sugerujesz przeskoczenie paska? :cool1:

Opublikowano

Czesc wszystkim prosze o kolejna pomoc. Moje audi kopletnie mi sie sypiem,mam problem z moca autko niby sie zbiera ale dopiero od wysokich obrotow wogole nie ciagnie od dołó,no i te wibracje na calej karoseri normalnie czuc mruwki w nogach.I zauwazylem ze nie kopci wogule jak na disla przystalo zero czarnego dymu jak mu przygazuje, turbina chodzi wimienilem plecionke i wywalilem kata i silnik glosno pracuje twardo.Co to moze byc mam juz dosyc audi a4 strasznie mi czysci kieszeń.Pozdrawiam I jeszcze jedno gdy jade naprzyklad na 2 albo 3 biegu na minimalnej predkosci ale po ruwnym trzepie cala buda.

[/quot

zacznij od sprawdzenia czy nie masz pozrywanych poduszek pod silnikiem i skrzynią :wink4:

e]

Niestety to raczej też będzie kosztowne bo jak nie wymienisz to się raczej nie dowiesz na 100 %. Pasek rozrządu zmieniałeś ??

Opublikowano

dlaczego miało by go to kosztować?

mocna brecha + kanał + ktoś do pomocy i ruszamy silnikiem :naughty:

Opublikowano

dlaczego miało by go to kosztować?

mocna brecha + kanał + ktoś do pomocy i ruszamy silnikiem :naughty:

Teoretycznie tak. U mnie na jednej poduszce widać takie sznity oleju, które się raczej nie dają sczyścić i chyba ta poduszka jest do wymiany. U mnie powodem drgań było złącze elastyczne. Po wymianie nastąpił znaczna poprawa ale minimalnie czuje silnik na biegu jałowym ale ani nie terapie kierą ani lewarkiem. Musze jeszcze te poduchę wymienić i zobaczę. Mi też wydaje się że motor troszkę twardo i głośno chodzi i dlatego jestem tym wątkiem zainteresowany.

Opublikowano

sugerujesz przeskoczenie paska? :cool1:

nie wiem, moze przeskoczenie, albo złe ustawienie rozrządu. spotkałem się już z takim czyms, że silnik chodzil bardzo twardo, metalicznie i go strasznie trzęsło.

Opublikowano

może tak być no ale poczekajmy na wypowiedź zainteresowanego :wink4:

Opublikowano

Panowie, co wy wszyscy ostrzeżeni jesteście? Co się dzieje?

Rozbieraliście się w parku czy jak? :lol1:

Opublikowano

Panowie, co wy wszyscy ostrzeżeni jesteście? Co się dzieje?

Rozbieraliście się w parku czy jak? :lol1:

więcej takich postów to też będziesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rozrzad wymienialem jakies 10 000 km temu autko na zimnym czy cieplym silniku pali na dotyk.Niewiem juz niemam pojecia.

Opublikowano

Rozrzad wymienialem jakies 10 000 km temu autko na zimnym czy cieplym silniku pali na dotyk.Niewiem juz niemam pojecia.

Przed zmianą rozrządu też tak było ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.