Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] problem z klima

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przegladalem sporo tematow,ale nie znalazlem nic podobnego.

problem polega na tym, iz ww klima niedziala :cry:

samochod kupilem z niedzialajaca klima.tak wiec pojechalem na warsztat,gdzie uzupelnili mi czynnik, a klimy jak nie bylo tak nie ma.najpierw lecialo tylko zimne,jako ze byla zima to w warsztacie przestawili mi(przy nogach pasazera odkrecili plastik) na cieple powietrze.po wlaczeniu przycisku "snieg", ikonka na panelu wlacza sie. czy klima sie wlacza? (sadzac po ikonce na panelu to chyba tak)podnoszac maske,to ja nie slysze zeby sie cokolwiek wlaczalo nowego(mechanik sprezarke[chyba sprezarke] podlaczyl kabelkami pod aku i powiedzial,ze "klima sie zalacza").na climatronicu sprawdzilem kanal 56 (przez jakies 2 sekundy wyskoczyla wartosc 32, pozniej 20), na kanale 57 (wartosc 19) - te kanaly obserwowalem przez jakies 30 sekund. powiedziano mi,ze przyczyn mam szukac w panelu (wyswietla wszystko dobrze czy mimo to moze byc zepsuty?) lub w sterowniku. co mam zrobic?pojechac,zeby mi podlaczyli gdzies pod vag'a? czy to da mi odpowiedz co jest zepsute?nie bardzo sie na tym znam,wiec wolalem przedstawic cala sytuacje po kolei jak bylo :embarrassed: chcialbym sie troche o tym dowiedziec, bo nie chce zeby mi wymieniali pol samochodu jak huburowi.prosze o pomoc

Opublikowano

Sprawdź błędy klimatronika na orum są wszsytkie kody z opisem i bedziesz wiedział co sie dzieje albo pojedź na pełną diagnostyke. A dlaczego mechanik coś przestawiał żeby leciało cieple powietrze. Wygląda to na uszkodzone silniczki regulujące klapy

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź błędy klimatronika na orum są wszsytkie kody z opisem i bedziesz wiedział co sie dzieje albo pojedź na pełną diagnostyke. A dlaczego mechanik coś przestawiał żeby leciało cieple powietrze. Wygląda to na uszkodzone silniczki regulujące klapy

no z tymi silniczkami,to sie zgadza.ale powietrze jest jak z normalnych nadmuchow, a nie z klimatyzacji.mialem zimne powietrze,poprzestawial na cieple bo byla zima.po co mi w zimie zimne nadmuchy? :smiley: sprawdzalem te bledy na kanale 56 i 57,wartosci chyba sa wporzadku.mozesz mi podpowiedziec ktore jeszcze w moim przypadku maja znaczenie? znalazlem te kody,ale nie bardzo moge sie nimi posluzyc

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Może ktoś ma link do opisu tych błędów klimatronika,bo naprawdę nie mogę tego znależć :(

Opublikowano

Może ktoś ma link do opisu tych błędów klimatronika,bo naprawdę nie mogę tego znależć :(

Na samym początku działu jest podpięte

Opublikowano

Dzięki chłopaki.Dwa błedy znalazłem ale tam nie ma opisu do 49,3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.