Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Drżenie silnika


zaku2_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mógłby mi ktoś pomóc z jednym problemem. :confused4:

Chodzi mi o to, że silnik podczas przyśpieszania drży powyżej 3tyś obrotów (choć na wolnych obrotach też jest czuć delikatne drżenie) co przenosi się na karoserie, kierownice i pedały :(

Co może być przyczyną tego?

Liczę na waszą pomoc. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam za bardzo jak tego zrobić bo nie posiadam kanału :confused4:

A jest jakaś inna skuteczna metoda żeby je sprawdzić??

Dodam jeszcze, że dzisiaj na postoju dodając gazu to po przekroczeniu 3tyś obrotów też drży.

Będę wdzięczny za każdą pomoc :wink4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 13:27_________________________________________________Witam moze jednak ktos pomoze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroz??guma twardnieje,poduszki tez,plastiki bardziej slychac,wiecej podejrzanych dzwiekow bedzie w mrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma problemów z pracą samego silnika to szukaj go w zawieszeniu silnika(poduchy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ostatnio nie mialem dostepu do kompa ale wlasnie zauwazylem cos takiego ze jak auto postoi na takim wiekszym mroze to po odpaleniu jakby te wibracje sa mniej odczuwalne natomiast jak sie silnik rozgrzeje to drzenie powraca w duzym stopniu :confused4: :confused4: :confused4:

Czy to moze swiadczyc ze poduszki sie zlozyly??? (autko ma przejechane prawie 230 000) [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 00:44_________________________________________________Czy te poduszki to dobry wybór???

http://moto.allegro.pl/item837930007_poduszka_silnika_lewa_vw_passat_b5_audi_a4_a6_1_8t.html

http://moto.allegro.pl/item837935229_poduszka_silnika_prawa_vw_passat_b5_audi_a4_a6_1_8.html[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 01:15_________________________________________________Lub cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item826963678_poduszka_silnika_audi_a4_1_9_tdi_01_ajm_115_ps.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi podac namiary gdzie kupowales te poduchy i jakliej firmy???

Odczułes jakas znaczna roznice po tej wymianie???[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:12_________________________________________________Zna ktos jakies namiary na dobre poduszki???

Bede wdzieczny za kazda pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie kto???? :>[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:47_________________________________________________tylko pytanie kto??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie kto???? :>[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:47_________________________________________________tylko pytanie kto??? :>

wystarczy ze wejdziesz w pewnien dzial i tam jest kilka osob z roznych stron naszego kraju ktorzy oferyja czesci w dobrych cenach. szukanie nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :wink4:

A może ktoś mi powie jeszcze jak to sprawdzić czy aby na pewno padły poduszki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u ciebie w aucie tez odczuwasz jakieś wibracje podczas pracy silnika albo przyspieszania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...