Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Licznik i immo


Filemon75

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o licznik z oznaczeniem UK-M5I , auto z rynku niemieckiego . Najczęściej widziałem liczniki z oznaczeniem VDO . Czy mój był wymieniany ? Dręczy mnie UK , czyżby angol ? Ale skala w km/h . Druga sprawa to immobilizer , mam 2 kluczyki , jeden ma podświetlenie i pastylkę immo a drugi jest zalany (nierozbieralny) i czy on może mieć immo w środku ? Po włożeniu obojętnie którego kluczyka kontrolka immo zapala się a następnie gaśnie . Dołączam zdjęcie licznika . Czy można do niego dołożyć termometr ?

156ELJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można dołożyć termometr - nawet mam taki :)

Kluczyk ma immo zatopione w plastiku .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w twoim aucie masz licznik produkcji UK-NSI, nie masz się czym martwić.

Termometr podłączasz tak jak w tym temacie który podałeś w linku, montowałem u siebie i naprawdę fajna sprawa...polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam do Was pytanie. Posiadam sobie Audi od krótkiego czasu i zastanawia mnie jeden fakt.

Auto zostało wyprodukowane (wg. dokumentów) 1998-02-03. Wyposażenie nie jest pełne ale nie jest też "golas"

Zastanawiają mnie liczniki gdyż, wyglądają one tak:

zdjcie0033i.jpg

I mam pytanie bo znajomy ma takie same ten sam rok i jest tak termometr zewnętrzny i ma całkowicie

seryjne audi. Ja natomiast kupiłem auto i było już audio (radio) inne Pionier jakiś tam. I ja tego termometra

nie mam :( :( :slina: Kto mi powie o co w tym chodzi. Bo gadałem z kolegą i on mówił że mi się termometr

nie wyświetla bo mam inne radio i może ktoś po prostu go nie podpioł, bo tam radio ma RDS-a na licznikach

i tam tez jest ten termometr. Niech ktoś mi powie co zrobić żeby odzywskać termometr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio, RDS itd. nie mają żadnego powiązania z termometrem...

Info z radia może być wyświetlane na liczniku ale z pełnym FIS-em na pewno nie na tych paskach z których górny w automatach wyświetla biegi a dolny pokazuje temperaturę zewnętrzną.

Niech ktoś mi powie co zrobić żeby odzyskać termometr :)

Najlepiej wyciągnij zegary i sprawdź co tam z tyłu siedzi ale najprawdopodobniej nie miałeś tego wyświetlacza temperatury ale można go spokojnie dołożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afk1337 w Twoim roczniku już powinny występować wyswietlacze w poprzednich to była raczej rzadkość...Zdemontuj licznik i zobacz czy siedzi tam zaślepka i czy przypadkiem nie idą jakieś kable - dodatkowa kostka do wyświetlacza być może ze ktoś to zdemontował.Jak bedzie zaślepka i nie bedzie zadnej kostki to auto tak juz wyszło z fabryki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. ale to tak dziwnie i glupio ze 97 ma termometr 98 w tej samej wersji w manualu tez ma a ja nie mam :wallbash: ;([br]Dopisany: 03 Luty 2010, 14:56_________________________________________________No to jeszcze glupie pytanie. Jak wyciągnąć licznik ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_zarowek_w_oswietleniu_zegarow-t27321.0.html;msg355628#msg355628

odkręcasz dwie śróbki pod tym plastikiem na zdjęciu i wyciągasz licznik, odpinasz z tyłu kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) wielkie dzieki. Jutro będe kombinowac ;):cool1:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:35_________________________________________________A mam takie pytanie wrazie W gdybym nie posiadał w swojej maszynie tego termometra to moge liczyć na to że ktoś go posiada i mi go sprzeda ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszesz wątek w dziale kupię i moze ktoś bedzie miał na sprzedaż a jak nie to tylko allegrosik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...