Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o analizę błędu 01362


author0928

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie....

Nie działa pilot w kluczyku, świruje centralny zamek, sam się zamyka i otwiera... Zamyka się i otwiera po włanczaniu i wyłanczaniu zapłonu oraz po włanczaniu i wyłanczaniu oświetlenia kabinowego...

Wag wywalił błąd 01362.... O co może chodzić? Wypiąłem pompkę i jest cała, nie ma zimnych lutów itp...

Bardzo proszę o pomoc..[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 17:31_________________________________________________Doczytałem się, że ten błąd to zwarcie wyłącznika w klapie bagażnika f-124... Gdzie mogę znaleźć taki wyłącznik i czy może to być przyczyną mojej awarii??[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 17:42_________________________________________________Sprawdziłem jeszcze coś takiego, że po otwarciu klapy bagażnika oświetlenie normalnie się świeci a po zamknięciu gaśnie więc ten wyłącznik może jest ok ?? hmmmm...Czasem po zamknięciu klapy lub drzwi centralka się rygluje nawet... Najśmieszniejsze jest to że po wyłączeniu oświetlenia kabinowego w przodzie centralka często zamyka się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam podobny problem z ta różnicą ze central cały czas próbuje zamykać samochód. Ten problem występował już u mnie w okresie wakacji i sam zanikł samoczynnie po czasie i wszystko wróciło do normy aż do wczoraj. Wydaje mi się ze wiem co jest u mnie przyczyna tego zjawiska. w zamku od pasażera brakuje zasklepki która zaślepia otwór po wyjęciu kluczyka z drzwi. sadze za podczas dużego deszczu leje się przez ten niezakryty otwór woda i to jest przyczyna tego ze zamek świruje. Zaślepiłem ten otwór kawalki9em taśmy i będę czekał na efekty czy potwierdzi sie moja teza zobaczymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...