Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z mocą


Zmija

Rekomendowane odpowiedzi

wracajac z trasy w pewym momecie zauwazylem straszny spadek mocy... auto zaczelo troche kopcic i zauwazalne bylo to ze turbo nie dziala i jezdze SDi ..;/ w czasie wciskania pedalu gazu slyszach bylo wist powietrza w kratkach nawiewu wewnatrz auta...;/ mial ktos tak:>? jak mysliscie to turbno? jak tak to ladny prazen na swieta mi moja mala zrobila...

[mod]uzupełnij profil o rodzaj silnika[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziura w dolocie na 100%. poszukaj na forum było o tym sporo. przejrzyj węze te od turbo gumowe ktorys pęknoł albo sie wypioł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:) mam nadzieje ze to to koszty weza napewno nie takie jak turbo he:) jutro sie wszystko sprawdzi

aaa jeszcze mialbym jedno pytanie czy moge tym autem bez obaw wrocic sobie do domu zblizaja sie swieta i wypadaloby sie pojawic a niechce robic u zadnego mechanika gdzie teraz jestem bo mam swojego zaufanego dobrego mechanika u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten problem co prawda w a4 b5..tylko heh przez jakiś czas szukałem usterki... dymił na czarno jechać nie chciał po prostej więcej niż 150/160( przy małych oporach wiatru miało się to 160:D )... cudowne ozdrowienie nastąpiło po wymianie przewodu gumowego ... troszkę zajęło mi wykrycie usterki ale oprócz braku mocy i większym spalaniu żadnych dodatkowych problemów nie było.. po Wymianie wiadomo..szok... Audi Żyje ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...